REKLAMA
REKLAMA

Śmiertelny wypadek w pomorskiem. Nie żyje 7-letnia sanoczanka

SZUBIN / POMORSKIE. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj wieczorem na szubińskiej obwodnicy niedaleko Bydgoszczy. W wyniku tego zdarzenia śmierć poniosły trzy osoby, w tym 7-letnia sanoczanka. Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności w jakich doszło do zderzenia mazdy z bmw.

Wczoraj wieczorem na obwodnicy Szubina doszło do zdarzenia drogowego z udziałem mazdy i bmw na angielskich tablicach rejestracyjnych. Najprawdopodobniej podczas wyprzedzania, jak ustalili wstępnie policjanci, doszło do zderzenia czołowego pojazdów, w wyniku czego śmierć na miejscu poniosły 3 osoby – kierujący i pasażerka mazdy (61 i 55l.) oraz 7-latka podróżująca bmw. Pomimo reanimacji dziecka nie udało się uratować.  Pozostałych troje pasażerów bmw z obrażeniami przewieziono do szpitala.

W BMW jechało 5 osób z Sanoka – małżeństwo w wieku 29 i 25 lat ich dwoje dzieci, 7-letnia dziewczynka i 5-letni chłopiec oraz 17-letni pasażer. W wypadku zginęła 7-letnia dziewczynka i dwoje pasażerów mazdy. Trzy osoby w tym 5-letni chłopiec trafiły do szpitala. Ich stan jest poważny. Przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśni prowadzone śledztwo pod nadzorem szubińskiej prokuratury.

źródło: KPP Nakło

13-08-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)