REKLAMA
REKLAMA

Śmiertelny wypadek w pomorskiem. Nie żyje 7-letnia sanoczanka

SZUBIN / POMORSKIE. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj wieczorem na szubińskiej obwodnicy niedaleko Bydgoszczy. W wyniku tego zdarzenia śmierć poniosły trzy osoby, w tym 7-letnia sanoczanka. Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności w jakich doszło do zderzenia mazdy z bmw.

Wczoraj wieczorem na obwodnicy Szubina doszło do zdarzenia drogowego z udziałem mazdy i bmw na angielskich tablicach rejestracyjnych. Najprawdopodobniej podczas wyprzedzania, jak ustalili wstępnie policjanci, doszło do zderzenia czołowego pojazdów, w wyniku czego śmierć na miejscu poniosły 3 osoby – kierujący i pasażerka mazdy (61 i 55l.) oraz 7-latka podróżująca bmw. Pomimo reanimacji dziecka nie udało się uratować.  Pozostałych troje pasażerów bmw z obrażeniami przewieziono do szpitala.

W BMW jechało 5 osób z Sanoka – małżeństwo w wieku 29 i 25 lat ich dwoje dzieci, 7-letnia dziewczynka i 5-letni chłopiec oraz 17-letni pasażer. W wypadku zginęła 7-letnia dziewczynka i dwoje pasażerów mazdy. Trzy osoby w tym 5-letni chłopiec trafiły do szpitala. Ich stan jest poważny. Przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśni prowadzone śledztwo pod nadzorem szubińskiej prokuratury.

źródło: KPP Nakło

13-08-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)