Wypadek z udziałem trzech pojazdów w Bliznem (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. W sobotę w Bliznem doszło  do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego.  W wyniku zderzenia się trzech aut, do szpitala trafiły dwie osoby. Na miejscu ponad dwie godziny pracowali brzozowscy policjanci.

Do zdarzenia doszło w sobotę, po godz. 13 w miejscowości Blizne, na drodze wojewódzkiej relacji Brzozów – Rzeszów. Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że kierujący fordem najechał na tył poprzedzającego go volkswagena passata a następnie zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka fiatem cinquecento.

W następstwie tego zdarzenia ranne zostały dwie kobiety, pasażerka volkswagena passata i fiata cinquecento. Obydwie kobiety zostały przewiezione karetką pogotowia do szpitala w Brzozowie. Jak ustalili policjanci kierowcy byli trzeźwi.

Funkcjonariusze pracowali na miejscu wypadku ponad dwie godziny, wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady i ustalili świadków. Wszystkie te czynności pomogą w wyjaśnieniu przyczyn i okoliczności zdarzenia.

180581763

Picture 1 of 4

KPP Brzozów

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."