Zatrzymani za uprawę i posiadanie narkotyków

LUTOWISKA / PODKARPACIE. Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ustrzykach Dolnych ustalili, że kilku mieszkańców gminy Lutowiska prawdopodobnie uprawia konopie na terenie swoich działek. Funkcjonariusze swoje ustalenia potwierdzili w środę 1 października.

Zatrzymali czterech mężczyzn w wieku od 23 do 27 lat. Wczoraj mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających i uprawy konopi.

Przez kilka dni trwały operacyjne działania policjantów Wydziału Kryminalnego, którzy ustalili, że w jednej z miejscowości na terenie gminy Lutowiska uprawiane są konopie. Policjanci „przyglądali” się dwóm działkom. 1 października swoją obserwację zakończyli zatrzymując 4 mężczyzn w wieku od 23 do 27 lat. Podczas przeszukania mieszkań zatrzymanych, policjanci ujawnili ponad 100 gramów suszu roślinnego, 4 wysuszone łodygi i 46 roślin konopi.

Wczoraj mężczyznom przedstawiono zarzuty posiadania i uprawy konopi. Wszyscy przyznali się do zarzucanych im czynów. Za ten czyn grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

KPP Ustrzyki Dolne

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."