Zderzenie pojazdów spowodowało wyciek paliwa. Droga była całkowicie zamknięta (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Wczoraj brzozowscy policjanci pracowali blisko cztery godziny na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w Jasienicy Rosielnej na krajowej dziewiątce relacji Rzeszów – Barwinek. Czołowo zderzył się tam nissan terrano z ciężarowym dafem. Droga była całkowicie zablokowana.


Do zdarzenia doszło wczoraj, po godz. 8 w Jasienicy Rosielnej na krajowej dziewiątce, relacji Rzeszów – Barwinek. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że przyczyną tego zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków drogowych przez kierującego nissanem terrano. Mężczyzna na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i czołowo zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka ciężarowym dafem.  W zdarzeniu nikt nie został ranny. Policjanci sprawdzili trzeźwość kierowców. Obydwaj mężczyźni byli trzeźwi.

W wyniku tego zderzenia uszkodzony został zbiornik paliwa w ciężarówce. Doszło do wycieku paliwa. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym kierowca nissana, 30-letni obywatel Rosji został ukarany mandatem karnym.

Droga na tym odcinku była całkowicie zablokowana. Policjanci zorganizowali objazdy. Funkcjonariusze pracowali blisko 4 godzin na miejscu tego zdarzenia drogowego. Po neutralizacji nawierzchni drogi przywrócono płynność ruchu.

źródło: KPP Brzozów

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."