Znamy terminarz Pucharu Kontynentalnego we Francji. Finał w Sanoku?

SANOK / PODKARPACIE. Poznaliśmy dokładny terminarz trzeciej rundy Pucharu Kontynentalnego, która zostanie rozegrana we francuskim Angers. Mistrzowie Polski Ciarko PBS Bank KH Sanok rozpoczną zmagania od spotkania z gospodarzami. Działacze sanockiego klubu złożyli aplikacje o organizację turnieju finałowego, jeśli do niego awansują.

- Przedstawiciel Międzynarodowej Federacji Hokeja wysłał do wszystkich 8 drużyn grających w półfinałach zaproszenie do organizacji finału Pucharu Kontynentalnego, który dobywałby się w dniach 9-11 stycznia 2015 roku. Najpierw jednak trzeba do niego awansować, gdyż organizator będzie wyłoniony spośród drużyn, które awansują z dwóch grup rozgrywanych we Francji i we Włoszech – wyjaśnia wiceprezes Ciarko PBS Bank, Maciej Bilański.

W dniach 21-23 listopada we francuskim Angers sanoczanie zmierzą się z drużynami Les Ducs d’Angers oraz HK Nioman Grodno (Białoruś) i Belfast Giants (Irlandia Północna). Do finału awansują dwie najlepsze ekipy. W drugiej grupie we Włoszech zagrają gospodarze Ritten Sport oraz Herning Blue Fox (Dania), Jertys Pawłodar (Kazachstan) i Fischtown Pinguins (Niemcy).

Blisko pozostania w drużynie jest Michael Cichy, którego pozytywnie po treningach ocenił sztab szkoleniowy. – Potrzebujemy rozruszać trzeci atak, a Mike dobrze jeździ na łyżwach i będzie przydatny w drużynie. Rozglądamy się jeszcze za jednym napastnikiem wysokiej klasy. Rozmowy jeszcze trwają – zdradził Miroslav Fryčer, trener Ciarko PBS Bank.

Terminarz gier w Angers:

21/11/2014
16:00 Belfast Giants – HK Nioman Grodno
20:00 Ciarko PBS Bank KH Sanok – Ducs d’Angers

22/11/2014
16:00 HK Nioman Grodno – Ciarko PBS Bank KH Sanok
20:00 Ducs d’Angers – Belfast Giants

23/11/2014
15:30 Ciarko PBS Bank KH Sanok- Belfast Giants
19:00 Ducs d’Angers – HK Nioman Grodno

źródło: Ciarko PBS Bank KH Sanok

foto: sxc.hu / aklepsteen

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."