STAL SANOK: Piłkarze ostro trenują przed startem IV ligi. „Nie chcemy być chłopcami do bicia” (FILM)

28-07-2017

SANOK / PODKARPACIE. Piłkarze Geo-Eko Ekoball-u Stali Sanok ostro trenują przed startem rozgrywek IV ligi podkarpackiej. Wygrane sparingi ze Startem Rymanów i Polonią Przemyśl cieszą, choć sami piłkarze przyznają, że jest nad czym pracować. Sanoczanie to jedna z najmłodszych drużyn w stawce. Nikt jednak nie zamierza pękać.

Podopieczni Roberta Ząbkiewicza i Piotra Kota przed startem rozgrywek, rozegrają jeszcze dwa mecze kontrolne z Victorią Pakoszówka i Wisłokiem Strzyżów. Inauguracja rundy 12 sierpnia, sanoczanie zmierzą się z Głogovią Głogów Małopolski.

Komentarzy: 9 do “STAL SANOK: Piłkarze ostro trenują przed startem IV ligi. „Nie chcemy być chłopcami do bicia” (FILM)”

 1. hedon pisze:

  Niesamowity poziom – sparing z Ch*jnią Pakoszówką to będzie coś, chłopaki na pewno zdobędą ogranie w takich meczach. Po 10-0. Super.

 2. 102 rudy pisze:

  do boju ZKS !!!!!

 3. Elektryk pisze:

  JEDZIEMY Z TYM ZKS ZKS ZKS !

 4. autor pisze:

  hahaha awans do 3 ligi napewno jak polowa tabeli bd to bedzie sukces a Gosior straszny cwaniaczek co on moze zakladac przed sezonem gdzie sa zespoly z wisniowej przemysla debicy

  • Anonim pisze:

   Naucz się pisać Gąsior i na pewno :D jeszcze zasady pisania dużą literą możesz podszkolić i wtedy może Ci rację przyznam :D

  • Noe pisze:

   A co mówić i w co wierzyć,jak nie w sukces? Są młodzi, świadomi swych umiejętności, a przede wszystkim będą walczyć, bo są stąd i od małego reprezentują ten klub! Wszystko jest możliwe. To nie banda zaciezna, która gra tylko za kasę.

 5. xs pisze:

  Pierwszy mecz Stali w IV lidze jest 11 sierpnia.

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.