Google
 

Stodolakowie – prezentacje rodzinne

SANOK / PODKARPACIE. 30 stycznia br. (piątek) o godz. 18 zapraszamy do Galerii „20” Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sanoku na wystawę zatytułowaną STODOLAKOWIE – PREZENTACJE RODZINNE.

REKLAMA SANOK

Koncert kolęd w sanockiej szkole muzycznej

SANOK / PODKARPACIE. Młoda Sanocka Filharmonia zaprasza na „Koncert Kolęd”, który odbędzie się w środę (28.01) o godzinie 17:00 w Sali Koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Sanoku.

Gazetki Promocyjne Sanok

Ferie w Sanockim Domu Kultury. Warsztaty artystyczne i taneczne

SANOK / PODKARPACIE. Sanocki Dom Kultury zaprasza do wzięcia udziału w artystycznych i tanecznych warsztatach organizowanych w czasie ferii. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Fajne Ferie w BWA Galerii Sanockiej – zobacz program

SANOK / PODKARPACIE. BWA Galeria Sanocka zaprasza na Fajne Ferie. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji nie tylko dla najmłodszych. Publikujemy szczegółowy program.

Konferencja pt. „Choroby pszczół i ich zapobieganie”

SANOK / PODKARPACIE. Starostwo Powiatowe w Sanoku przy współudziale Instytutu Gospodarki Rolnej i Leśnej PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku zaprasza na konferencję pt. „Choroby pszczół i ich zapobieganie

Koncert Noworoczny studentów Edukacji Artystycznej (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Zakład Edukacji Arytystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej zorganizował długo wyczekiwany Koncert Noworoczny. Gościem specjalnym koncertu był zespół String Trio – laureat II nagrody Ogólnopolskich Przesłuchań Zespołów Kameralnych szkół muzycznych II stopnia organizowanych przez Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie.

Podkarpacki Konkurs Kartonowych i Plastikowych Modeli Redukcyjnych

SANOK / PODKARPACIE. Osiedlowy Dom Kultury Puchatek Sanockiej Spółdzielni Mieszkaniowej miłośników modeli zaprasza na wystawę modelarską 29. Podkarpacki Konkurs Kartonowych i Plastikowych Modeli Redukcyjnych.

Teatr Maska ze spektaklem „Najmniejszy samolot na świecie” w SDK (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Sanocki Dom Kultury zaprasza dzieci od lat 4 na spektakl Teatru Maska „Najmniejszy samolot na świecie”. Przedstawienie odbędzie się we wtorek (27.01) o godzinie 17:00.

„Noworoczne Kolędowanie” w Niebieszczanach

GMINA SANOK / PODKARPACIE. Serdecznie zapraszamy na „Noworoczne Kolędowanie”, które odbędzie się 25 stycznia 2015 r. (niedziela) w Wiejskim Domu Kultury w Niebieszczanach.

Kino SDK zaprasza na film – zaproszenia rozdane!

SANOK. „Exodus: Bogowie i królowie ” przedstawia spektakularną, zrealizowaną z niezwykłym rozmachem, opowieść o losach biblijnego Mojżesza, plagach egipskich, Dziesięciorgu Przykazaniach. „Pani z przedszkola” to obraz rodziny, której życie z dnia na dzień staje na głowie, gdy wkracza w nie przedszkolanka syna. „Obce ciało” to najnowszy film Krzysztofa Zanussiego.

Ogólnopolski sukces sanockiego String Trio

SANOK / PODKARPACIE. W Warszawie odbyły się Ogólnopolskie Przesłuchania CEA Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych II stopnia. Do finału tego konkursu zakwalifikowało się String Trio z sanockiej szkoły muzycznej.

Bal Przebierańców dla najmłodszych już w najbliższą niedzielę!

SANOK / PODKARPACIE. Fundacja Czas Nadziei oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Sanoku zapraszają dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym na Bal Przebierańców, który odbędzie się w najbliższą niedzielę (25.01) w godzinach 16:00 – 19:00 w klubie „Górnik”.

Teatr BWA Zaprasza na Spektakl Teatralny

SANOK / PODKARPACIE. Serdecznie zapraszamy na spektakl zatytułowany “Ej, Joe”. Samuel Beckett, który jest jego autorem, stworzył fascynujący  tekst o perwersyjnej grze z własnym życiem, własnym sumieniem… Grze, która toczy się w umyśle bohatera.

BIESZCZADY: Zaplanuj weekend z Bieszczady24.pl

Bieszczady24.pl : Najbliższy weekend zapowiada się ciekawie. W programie: zawody psich zaprzęgów, wystawy malarskie, IX Przegląd Filmów Górskich, seanse filmowe w pobliskich kinach, zapisy na kurs Taetru Cieni. A na koniec tygodnia Koncert Noworoczny w Brzozowie oraz Koncer Karnawałowy w SDK-u w Sanoku. Zapraszamy serdecznie!

Kino SDK zaprasza na film – zaproszenia rozdane!

SANOK. „Wkręceni 2″ to kontynuacja przebojowej komedii Piotra Wereśniaka, którą w kinach zobaczyło ponad 830 tysięcy widzów. Tym razem bohaterowie znani z pierwszej części filmu ruszą na podbój stolicy i polskiego show biznesu. „Who am I” to rasowy thriller, zrobiony w niesłychanie oryginalny i nowoczesny sposób.

„Pół na pół” – spektakl teatralny – zaproszenia rozdane!

SANOK / PODKARPACIE. Sanocki Dom Kultury zaprasza na  spektakl teatralny „Pół na pół”, współczesną czarną komedię autorstwa Jordi Sanchez i Pepa Antona Gomeza w reżyserii Wojciecha Malajkata.

Koncert Karnawałowy – zaproszenie otrzymuje…

SANOK. Sanocki Dom Kultury w dniu 18 stycznia 2015 o godz. 17.00 zaprasza na Koncert Karnawałowy. Rozpocznijmy Nowy, 2015, Rok w rytmie najpiękniejszych walców i polek, jakie zna literatura muzyczna!

Wystawa Macieja Wieczerzaka „POST(P)OP” w BWA Galerii Sanockiej (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. BWA Galeria Sanocka zaprasza na wernisaż wystawy Macieja Wieczerzaka „POST(P)OP”. Otwarcie nastąpi 16 stycznia (piątek) o godzinie 18:00.

BIESZCZADY: Zaplanuj weekend z Bieszczady24.pl

Bieszczady24.pl : Za nami Sylwester. Wiele osób chciałoby schudnąć po świątecznym leniuchowaniu. Z tej okazji specjalnie dla Was przygotowaliśmy imprezowo – sportowy rozkład jazdy. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej: www.imprezy.bieszczady24.pl

OB.SESJA / PWSZ Sanok: Śladami „Granic umysłu” – wywiad z zespołem Humanoid

SANOK / PODKARPACIE. Istnieją już od czterech lat. Jak sami o sobie mówią, grają rocka z elementami innych gatunków. Mocne riffy, charakterystyczny wokal oraz głośna muzyka. Humanoid tworzą muzycy konsekwentni, mający własny styl – i dlatego nagrywają już kolejną płytę.

Koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Sanockiego Chóru Kameralnego

SANOK / PODKARPACIE. Sanocki Chór Kameralny pod dyrekcją dr Elżbiety Przystasz serdecznie zaprasza na koncert kolęd i pastorałek „Śpiewajmy Małemu„. Występ odbędzie się w kościele pw. Chrystusa Króla w Sanoku (ul. Jana Pawła II). Wraz z chórem zagrają: Wojciech Posadzki (saksofon), Wojciech Inglot i Robert Handermander (instrumenty klawiszowe).

Głośna „Cicha noc” w sanockim Górniku. Kolęda sanockich grup wokalnych Souliki, Soul oraz Sonores (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. W klubie „Górnik” odbył się Koncert Kolęd pod Patronatem Honorowym Burmistrza Miasta Sanoka pana Tadeusza Pióro.

SANOK: Zaproszenie na koncert kolęd (KOLĘDY VIDEO)

SANOK / PODKARPACIE. Sanockie Towarzystwo Muzyczne zaprasza na Koncert Kolęd pod Patronatem Honorowym Burmistrza Miasta Sanoka Pana Tadeusza Pióro. Koncert odbędzie się we wtorek  30 grudnia 2014r. o godz. 18:00 w Klubie Górnika w Sanoku.

Sanocki Chór Kameralny życzy Wesołych Świąt (FILM)

SANOK / PODKARPACIE.  Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia Sanocki Chór Kameralny pod  dyrekcją Elżbiety Przystasz przygotował specjalnie dla Państwa krótki koncert kolęd.

Koncert Świąteczny FIT FLAMENCO (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Koncert Świąteczny Formacji Tańca Towarzyskiego „FLAMENCO”, jaki odbył się 20 grudnia w Sanockim Domu Kultury zgromadził tłumy sanoczan. Na program koncertu złożyły się nie tylko tańce latynoamerykańskie i standardowe tańczone do największych światowych przebojów świątecznych, ale po raz pierwszy tancerze mieli okazję pokazać się w innej roli, jako soliści i instrumentaliści.

Koncert zespołu KRYZYS w klubie Pani K

SANOK / PODKARPACIE. Już w najbliższą sobotę, 27 grudnia zapraszamy na koncert zespołu KRYZYS, jednego z pierwszych zespołów punkrockowych w Polsce. Start o godz. 20:30 w klubie Pani K. Bilet 20 zł. Więcej szczegółów na plakacie. Zapraszamy serdecznie!

Skauci rozdają Betlejemskie Światło Pokoju (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. W trakcie Jasełek zorganizowanych przez uczniów i nauczycieli Gimnazjum nr 2 w Sanoku reprezentanci Hufca Ziemi Sanockiej przynieśli tzw. Światło Pokoju.

Dzielą się opłatkiem i koncertują (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Koncert opłatkowy na PWSZ w Sanoku to okazja, aby studenci złożyli sobie życzenia świąteczne wraz z wykładowcami. Kierunek edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej co roku przygotowuje z tej okazji krótki występ.

Koncert Zimowy w wykonaniu uczniów Szkoły Muzycznej (FILM)

SANOK / PODKARPACIE.  W Państwowej Szkole Muzycznej w Sanoku odbył się Koncert Zimowy w wykonaniu uczniów. Na scenie zaprezentowało się kilkudziesięciu młodych muzyków.

Angela Gaber + Trio: muzyka z Bieszczad – zaproszenia rozdane!

SANOK / PODKARPACIE. Serdecznie zapraszamy na koncert zespołu Angela Gaber + Trio. Ostatni w tym roku! Z tej okazji mamy do rozdania dwie wejściówki z płytą „Opowieści z Ziemi”. Więcej informacji poniżej.

Strona 1 z 51123...8...»»