REKLAMA
REKLAMA

20-latek zasnął na drodze

Szybka interwencja mieszkańca Izdebek i policjantów z Brzozowa uratowała 20-latka. Młody człowiek wczoraj w nocy zasnął leżąc na jezdni. Był pijany, miał 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Wczoraj w nocy do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie zadzwonił mieszkaniec Izdebek. Poinformował, że jest lekarzem i jadąc do Izdebek na drodze w Warze zauważył człowieka leżącego na jezdni. Z jego relacji wynikało, że mężczyzna śpi i nie ma obrażeń ciała. Zgłaszający pozostał przy mężczyźnie do przyjazdu policjantów, których skierowano na miejsce. W tym czasie mężczyzna obudził się. Funkcjonariusze ustalili jego tożsamość. Okazał się nim 20-letni mieszkaniec Wary.

Od młodzieńca czuć było woń alkoholu. Policjanci sprawdzili jego trzeźwość, 20-latek miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. W rozmowie z policjantami oświadczył, że wracał z imprezy na której spożywał alkohol. W drodze powrotnej do domu poczuł się zmęczony, położył się na drodze i zasnął. Młody człowiek został przekazany matce.

Źródło:KWP

19-08-2010

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)