Ruszył czwarty sezon zmagań Sanockiej Ligi Unihokeja: Esanok.pl zajmuje pierwsze miejsce w tabeli

SANOK. W poniedziałek (18 bm.) rozpoczął się kolejny, a zarazem czwarty sezon zmagań Sanockiej Ligi Unihokeja, który odbył się, wzorem lat ubiegłych, w ZS nr 3. Pierwszy mecz zakończył się bardzo wysokim wynikiem dla Esanok.pl, który to pokonał aż 7:0 drużynę PB Budka.

Kolejny mecz, był bardzo wyrównany, nie obeszło się bez kar którymi zostali nałożeni: zawodnik InterQ -Wilusz Mateusz oraz gracz Fahera -Bartosz Vogel, ten otrzymał podwójną karę. Choć bramki wpadały jedna za drugą, to jednak mecz został rozstrzygnięty poprzez karne, które wygrała drużyna Fahera Automatyka nad InterQ .

Mecz pomiędzy El-Bud-em, a Extrem Team został również rozegrany na wysokim poziomie. Zakończył się wynikiem 5:9.

Ciekawą rozgrywką okazał się mecz Wulkanex-u z AZS PWSZ Sanok. Z dobrej strony pokazał się młody zawodnik PWSZ Sanok Radosław Sawicki, który to strzelił w drugiej minucie pierwszą bramkę dla swojej drużyny. Mecz jednak zakończył się zwycięstwem Wulkanex-u 6:5 (3:3, 3:2).

Najtrudniejsze spotkanie rozegrali między sobą drużyny Iwoniczanki z AZS PWSW Przemyśl, pierwsza połowa spotkania nie wróżyła dobrze drużynie Iwoniczanki, jednakże po zmianie stron olśnienia dostał Milczanowski Szymon, który to umieścił trzy razy pod rząd piłeczkę w bramce przeciwników. Spotkanie zostało zakończone wynikiem 5:2 dla Iwoniczanki.

5-9 Mariusz Skalko – Marcin Cybuch

WULKANEX – AZS PWSZ SANOK 6:5 (3:3, 3:2)
6-5 Grzegorz Kudła – Bartek Dzija

IWONICZANKA – AZS PWSW PRZEMYŚL 5:2 (0:2, 5:0)

Damian Popek – 4 bramki
Mirosław Cybuch, Mateusz Stabryła, Damian Sobkowicz, Szymon Milczanowski – 3 bramki