REKLAMA
Praca Auto Serwis
REKLAMA

Aparaty w dłoń! Na inauguracje roku szkolnego marsz

SANOK. „Jeszcze tylko: Wrzesień, październik, listopad, grudzień Styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec i… Wakacje, znów będą wakacje” śpiewa w piosence „Wakacje” zespół OT.TO.  I trudno się z tym tekstem nie zgodzić, na dzień przed inauguracją roku szkolnego.

Po dwóch miesiącach odpoczynku pora jednak zakasać rękawy. Pierwsza lekcja: Fotografia lub film. Zachęcamy Was do stworzenia galerii „Inauguracja roku szkolnego 2010/2011 w Sanoku”. Przesyłajcie zdjęcia lub filmy, opatrzone krótką notatką na adres mailowy: redakcja@esanok.pl Niech ten ważny dzień w roku, zostanie uwieczniony dla przyszłych pokoleń.

Jeżeli jednak nadal żyjecie w beztroskim czasie „wakacyjnej laby” powróćmy razem do miłych chwil spędzonych nad morzem, w górach, w domu na działce. Tworząc „Album wakacyjny 2010” mieszkańców naszego regionu. Przesyłajcie zdjęcia na adres: redakcja@esanok.pl opatrzone, krótkim opisem.

Otrzymując od Was maila z materiałami, zakładamy iż to Wy jesteście autorami zdjęć, filmów lub macie prawo do ich wykorzystania. Ponadto wszystkie osoby znajdujące się na nich, wyrażają zgodę na ich publikację.

31-08-2010

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)