REKLAMA
REKLAMA

BRZOZÓW: Zlikwidowali uprawę konopi

Brzozowscy policjanci zlikwidowali uprawę konopi indyjskich. 45 krzewów z których największe miały 3 metry wysokości porastało teren opuszczonej działki. W ręce funkcjonariuszy wpadł 20-latek, który zajmował się nielegalną uprawą.

Policjanci Wydziału Kryminalnego w wyniku prowadzonych działań ustalili, że w miejscowości leżącej w pobliżu Brzozowa znajduje się plantacja konopi indyjskich. Jak się okazało, na obszarze około 30 metrów rosło 45 krzewów o wysokości od 1,5 do 3 metrów. W piątek funkcjonariusze wycięli i zabezpieczyli rośliny.

Wyjaśniający okoliczności sprawy policjanci szybko ustalili „właściciela” uprawy. Okazał się nim 20-letni mieszkaniec Brzozowa. Młody człowiek został zatrzymany. Już usłyszał zarzut uprawiania konopi indyjskich. Od wczoraj decyzją prokuratora 20-latek będzie podpisywał listę osób dozorowanych.

Za uprawę konopi grozi kara do 3 lat, a w przypadku gdy uprawa może dostarczyć znaczną ilość ziela nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Źródło:KWP

19-08-2010

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)