REKLAMA
REKLAMA

Dziewczęta z SP 4 Mistrzyniami Województwa!

RZESZÓW/SANOK. O tym, że sumienna i ciężka praca na treningach przynosi efekty, przekonała się drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Sanoku. Podczas Finału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Trójboju Lekkoatletycznym, które 15 czerwca odbyły się w Rzeszowie, zespół dziewcząt zdobył pierwsze miejsce.

– Jestem bardzo dumny z całego zespołu. Dziewczęta pokazały charakter. Nasz zespół był stawiany w gronie faworytów, nie mniej jednak zwycięstwo smakuje wyśmienicie – stwierdził Bartłomiej Grega, który przygotował „złotą drużynę” do zawodów.
– Wynik osiągnięty w finale wojewódzkim dobrze rokuje na przyszłość – dodał bez zastanowienia.

W zawodach wzięło udział 27 zespołów. Dziewczyny z SP 4 zgromadziły na swoim koncie w sumie 645 punktów. Klasą samą dla siebie była, Daria Zimoń – najlepsza zawodniczka mistrzostw, która zdobyła 231 oczek dla zespołu.

Srebrni chłopcy
Warto dodać, że reprezentacja chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 4 spisała się równie udanie, plasując się na drugiej pozycji w województwie. Zespół „panów” do zawodów przygotował Robert Ćwikła.

Drużyny przygotowali: Bartłomiej Grega, Robert Ćwikła. Stoją od lewej: Gabriela Kielar, Aleksandra Dymek, Natalia Bobik, Marcin Stefański, Wiktor Olszowy, Mateusz Bury, Miłosz Inglot. Siedzą: Daria Zimoń, Kamil Majcher (nieobecna – Katarzyna Głuszkiewicz).

23-06-2010

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)