Esanok.pl nie zwalnia tempa!

SANOK. Czwarta kolejka Sanockiej Ligi Unihokeja rozpoczęła się meczem El Budu z Wulkanexem. Od samego początku drużyny walczyły agresywnie, starając się przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Mecz utrzymuje się w tym samym rytmie, bez składnych akcji. Po połowie mamy 3:2 dla El Budu. Częstych kontuzji doznaje Daniel Ziemba, który w 27 minucie opuszcza boisko. Bardzo dobry występ zanotował Tomasz Dorotniak, który czterokrotnie trafiał do siatki i asystował przy jednej bramce. Wynik na trzynaście sekund przed końcem ustala Roman Ziubra z Wulkanexu. Po spotkaniu na tablicy mamy 6-3 dla El Budu.

EL-BUD – WULKANEX 6 – 3 (3:2, 3:1)
(2:25) 0 – 1 Milczanowski Tomasz #5 – Kudła Grzegorz #3
(3:50) 1 – 1 Dorotniak Tomasz #7 – Dorotniak Dariusz #99
(4:52) 2 – 1 Dorotniak Tomasz #7
(6:04) 3 – 1 Dorotniak Tomasz #7 – Tomasz Potok (B)

EL-BUD
Dorotniak Dariusz #99, Dorotniak Tomasz #7, Hydzik Damian #77, , Prorok Szymon #86,  Sobkowicz Damian #3, Tomasz Potok (B)

WULKANEX
Berbeka Bartłomiej (B), Dzija Bartek #2, Kudła Grzegorz #3, Milczanowski Tomasz #5, Milczanowski Wojciech #4  Radożycki Robert #7, Szczudlik Marcin #8, Zibura Roman #99, Ziemba Daniel #6,

W drugim meczu spotkali się zawodnicy Extreme Team z ekipą Fahera. Bardzo szybki mecz na wyrównanym poziomie. Widać było  przewagę techniczną Fahera, ale Extreme skutecznie nadrabiała ambicją. W 11 minucie mamy obustronne wykluczenie a na ławce lądują Bartosz Pietrzycki i Jakub Mołoń. Wynik 1-3 po pierwszej połowie był dla Extreme stosunkowo korzystny, szczęście sprzyjało ich bramkarzowi w trudnych sytuacjach. Na samym początku drugiej połowy kontaktową bramkę strzela Krzysztof Kadubiec. Wynik 2-3 utrzymuje się prawie do końca, ale w 29 minucie samobójcza bramka Macieja Ambickiego daje remis. Po karnych wygrywa Faher wynikiem 2-0. Strzelali Michał Ambicki i Damian Ciepły.

EXTREME TEAM
Cybuch Marcin #44, Cybuch Mirosław #33, Drążek Maksymilian (B), Kadubiec Krzysztof #20, Pietrzycki Bartłomiej #9, Skalko Mariusz #7, Stabryła Daniel #23, Stabryła Mateusz #8

FAHER AUTOMATYKA
Ambicki Maciej #99, Ambicki Michał #21, Ciepły Damian #11, Czapor Mateusz #5, Drwięga Damian #23, Kamiński Daniel (B), Leś Michał #15, Mołoń Jakub #10, Vogel Bartosz #9

Mecz AZSu PWSZ Sanok z Interq obfitował w bramki, niestety strzelane przeważnie w jedną stronę. Składna gra  Interq, celne podania i strzały szybko zamieniały się w cyfry na tablicy. Wynik 0-5 po pierwszej połowie mówi sam za siebie. W drugiej odsłonie spuścili jednak nieco z tonu, a do głosu doszedł PWSZ.  Trzykrotnie piłkę spomiędzy słupków wyjmowali obaj bramkarze, druga połowa zakończyła się więc remisem. W ogólnym rozrachunku miażdżąca przewaga Interq 3-8.

AZS PWSZ SANOK – INTERQ 3 – 8 (0:5, 3:3)

AZS PWSZ SANOK
Bomba Radosław #3, Bielec Maciej #6, Dobosz Piotr (B), Galej Piotr #8, Gembalik Marcin #17, Januszczak Rafał #14, Jezior Michał #2, Kot Przemysław #4, Popiel Hubert #13, Sawicki Kacper #5, Sawicki Radosław #7, Starościak Michał (B)

INTERQ
Brejta Dariusz #30, Janik Michał #19, Maślak Krystian #21, Szypak Rafał (B), Wołoszczak Marcin #7, Zadylak Piotr #91

Kolejnym szybkim i miłym dla okiem meczem było spotkanie Esanok.pl z Iwoniczanką. Podobnie jak w pojedynku Extreme z Faherem, szybka gra, dobre, składne akcje i bardzo dobry poziom. Pierwsza połowa dawała nadzieje, że wyrównany poziom utrzyma się do końca, gdyż wynik 2-0 dla Esanok o niczym jeszcze nie przesądzał. Jednak worek z bramkami otworzył się w drugiej połowie i nie było już złudzeń kto zbierze komplet punktów. Iwoniczanka mimo wielkich starań musiała przełknąć gorycz porażki, a wynik 7-2 można uznać dla nich za najmniejszy wymiar kary, gdyż ratował ich słupek, poprzeczka i bramkarskie szczęście.

ESANOK.PL – IWONICZANKA 7 – 2 (2:0, 5:2)

ESANOK.PL

Barć Jakub #4, Mermer Tomasz #88, Popek Damian #9, Rocki Krzysiek (B), Rudy Tomasz #21, Sobolak Sebastian #11, Węgrzyn Marek #23,

IWONICZANKA
Folta Mateusz #5, Granatowski Hubert (B), Maślak Dawid #99, Mataczyński Piotr #14, Milczanowski Szymon #23, Polański Patryk #21, Tołcz Krzysztof #26, Tylko Mateusz #7

Na zakończenie pozostał mecz PWSW Przemyśl-PB Budka. Ekipa Budki liczyła na komplet punktów, jednak jak się okazało, wcale nie było to proste, a wręcz niemożliwe. W drużynie Przemyśla grę skutecznie układał Arkadiusz Rogowski, a wynik ani przez chwilę nie utrzymał się na różnicy ponad jednej bramki. Dobrym odzwierciedleniem spotkania jest końcowy wynik 3-3. Kolejny konkurs karnych i zwycięstwo dla PB Budka. Wykonawcami karnych byli Bartek Milczanowski i Dawid Pasierbowicz.

PWSW PRZEMYŚL – PB BUDKA  3 – 4 pk. (1:1, 2:2) karne: 0-2
(7:20) 0 – 1 Gacek Maciej #20 – Milczanowski Bartłomiej #10
(11:47) 1 – 1 Rogowski Arkadiusz #15 – Gierczal Piotr #11
(21:42) 1 – 2 Milczanowski Bartek #10
(23:30) 2 – 2 Barcio Michał #9 – Rogowski Arkadiusz #15
(25:16) 3 – 2 Milczanowski Bartłomiej #10
(25:32) 3 – 3 Barcio Michał #9 – Rogowski Arkadiusz #15