REKLAMA
REKLAMA

Filmowy weekend w BWA w Sanoku!

SANOK. Zapraszamy na weekend do BWA, ul. Rynek 14 w Sanoku. Czekają na Państwa dwa seanse filmów w ramach Wakacyjnego Kina, które wyświetlone zostaną o godzinie 19.00.

Wstęp jest wolny, ale z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc można wcześniej odebrać bezpłatne zaproszenia w godzinach pracy BWA.

NIEBO NAD PARYŻEM – 18.09 – sobota Godzina 19.00
Pierre ma swój świat, swoje szaleństwa, pragnienie bycia kochanym i … jest Francuzem. Kiedy jego życie gwałtownie się zmienia ucieka w rytm swojego miasta – Paryża. Na nowo odkrywa urok paryskich zaułków, niepozornych kawiarenek, które tak wiele mówią, parków i mieszkańców Miasta nad Sekwaną. Niespodziewanie zaczyna dzielić z przypadkowymi ludźmi radości i kłopoty. To dzięki nim odnajdzie siebie i pozna prawdziwy smak życia.

CAŁE ŻYCIE Z WARIATAMI – 19.09 – niedziela Godzina 19.00
Henry Carter (Kevin Spacey) jest znanym psychoterapeutą hollywoodzkich gwiazd. Kiedy zaczyna wątpić w swoje zawodowe umiejętności, ukojenie znajduje w paleniu trawki. A jego pacjenci nieoczekiwanie wpadają w niezwykłe tarapaty emocjonalne. Fascynująca fabuła i starannie dobrana obsada, okraszona cierpkim humorem w iście allenowskim stylu. Co będzie, jeśli Woody Allena, psychoanalityka milionów, zabraknie? Lepiej nie myśleć. Na szczęście jest Kevin Spacey…
Organizatorem kina jest stowarzyszenie Wspólnota Obywatelska na Rzecz Rozwoju Ziemi Sanockiej.

Partnerami projektu są:
Mariusz Szmyd wójt gminy Sanok,
Wojciech Blecharczyk burmistrz miasta Sanok,
Miejska Biblioteka Publiczna w Sanoku,
Biuro Wystaw Artystycznych w Sanoku.

Zapraszamy!

17-09-2010

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)