REKLAMA
Praca Auto Serwis
REKLAMA

DZISIAJ: FLOTT CASCADERS TEAM w Sanoku! Emocje gwarantowane! KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY!

SANOK. Już dzisiaj (27 bm.), o godz. 19.00 będzie miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Jeden z najlepszych obecnie europejskich teamów kaskaderskich FLOTT CASCADERS TEAM wykona pokaz najciekawszych figur i elementów kaskaderskich.

Widzowie będą mieli okazję poznać pracę dublerów filmowych od „podszewki i od kuchni”. Wszystko to w oprawie muzyki, świateł i pirotechniki da barwne i niezapomniane widowisko.

Przez 90 minut, na torze lodowym koło sanockiej Areny, dziesięcioosobowy zespół zaprezentuje karkołomne ewolucje z wykorzystaniem samochodów i motocykli. Nie zabraknie, m.in. pokazów jazdy samochodami na dwóch kołach, prezentacji manewrów zsynchronizowanych (kilka aut), skoków nad rzędem aut; samochodem i motocyklem, wyścigów rzymskich, przejazdów przez płonące ściany, jazdy z płonącym człowiekiem, amerykańskiego Monster Track oraz numeru koronnego, czyli strzału do pędzącego samochodu z bazooki.

Grupa czeskich kaskaderów filmowych pod kierownictwem Alfreda Śmida, obecnie najbardziej uznanego eksperta w dziedzinie europejskiego kina akcji oraz filmowych efektów specjalnych, gości od pierwszych dni czerwca 2010 roku na krajowych obiektach sportowych. Team brał udział przy produkcji III części kultowego już filmu TAXI oraz oprawa scen mobilnych ostatniego Bonda – Casino Royale.

Cena biletu wstępu na to niecodzienne widowisko to 20 zł (ulgowy) i 30 zł (normalny). Bilety do nabycia na miejscu w kasie godzinę przed występem.

EXTREME STUNT SHOW  ACTION – 2010 to opowieść o specyficznym postrzeganiu świata i siebie w tym świecie. Hołd w kierunku ludzi, którzy swoją pasję zmienili w styl życia… Którzy umiejętności zawodowe „przepocili” w sztukę, poświęcając każdą wolną chwilę na doskonalenie swojego rzemiosła. Będzie to opowieść o trudnej, niebezpiecznej drodze na szczyty ludzkich możliwości… urzekającym porozumieniu i współpracy pomiędzy człowiekiem a maszyną…
O ustanawianiu rekordów świata – odnotowanych w Księdze Guinessa – wprowadzaniu nowych kategorii extrime, wreszcie o czterokrotnym uzyskaniu tytułu Najlepszego Teamu wśród Zawodowych Kaskaderów Filmowych… po prostu opowieść o FLOTT CASCADERS TEAM.

27-08-2010

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)