REKLAMA
REKLAMA

ICE RACING: Wielkie ściganie coraz bliżej!

SANOK. W ostatnim tygodniu do Polski wreszcie zawitała tak upragniona przez wszystkich sympatyków ścigania na lodzie sroga zima. To niezawodny znak, że sanockie turnieje coraz bliżej.

Przypominamy, że za pośrednictwem portalu www.eurobilet.com można nabywać bilety zarówno na rundę kwalifikacyjną do IMŚ (21.01.2011), jak i V ICE Racing Sanok Cup (22.01.2011). Ceny uległy nawet minimalnej obniżce w porównaniu z ubiegłym rokiem. Najtańsze wejściówki można dostać już od 10 zł. W sprzedaży znajdują się również pakiety VIP. Bilet na sanockie zawody będzie z pewnością wspaniałym prezentem na Mikołajki!

– Po internetowej sprzedaży widać, że bilety cieszą się zdecydowanie większym zainteresowaniem niż o tej samej porze w ubiegłym roku. Mamy mnóstwo zapytań z zagranicy. Ponownie na stadionie Błonie pojawią się zorganizowane grupy kibiców z Austrii i Holandii. Zakupy biletów dokonywane są z najróżniejszych miejsc na świecie – mówi Paweł Ruszkiewicz, główny organizator turnieju.

Przypominamy, że dzięki modernizacji sanockiego stadionu zawody obejrzy zdecydowanie większa liczba kibiców. Dyrektor sanockiego MOSiR-u, dr Damian Delekta ocenia, że pojemność obiektu zwiększy się o ok. 1,5 do 2 tysięcy miejsc. Poprawie ulegnie również komfort oglądania widowiska. Wały ziemne na przeciwległej prostej zapewnią dobrą widoczność z każdego punktu.

ICE Racing Team Polska

ZOBACZ TAKŻE:
Sanockie Towarzystwo Motocyklowe „Carpatia” organizuje akcję charytatywną podczas zawodów Ice Racing w Sanoku!

Nowy produkt turystyczny – elektryzuje sympatyków lodowej odmiany żużla (VIDEO)

21-12-2010

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)