REKLAMA
REKLAMA

Józef Folcik Managerem Roku 2010

Józef Folcik, dyrektor PGE Energia Odnawialna S.A. Oddział w Solinie został uhonorowany tytułem „Manager Roku 2010”. Uroczyste wręczenie statuetki z rąk wojewody podkarpackiego Małgorzaty Chomycz,

przewodniczącej sejmiku wojewódzkiego Teresy Kubas – Hul i członka zarządu województwa podkarpackiego Sławomira Miklicza odbyło się 14 grudnia br. w Dworze Kombornia.

Konkurs jest organizowany przez Centrum Promocji Biznesu w Rzeszowie przy współpracy z wojewodą podkarpackim oraz marszałkiem województwa podkarpackiego. Statuetki i wyróżnienia otrzymały w tym roku najaktywniejsze gospodarczo przedsiębiorstwa z terenu województwa podkarpackiego. Kapituła konkursu przyznała również prestiżowy tytuł Managera Roku. W wyborze tym brano pod uwagę m.in.: kwalifikacje, przebieg dotychczasowej kariery oraz osiągnięcia zawodowe kandydatów na managera roku, wyniki ekonomiczne prowadzonej firmy, jej potencjał rozwojowy, a także pozycję na rynku.

W tegorocznej edycji konkursu kapituła przyznała ten zaszczytny tytuł dyrektorowi PGE Energia Odnawialna S.A. Oddział w Solinie, Józefowi Folcikowi.
– To dla mnie ogromne wyróżnienie, ale też potwierdzenie tego, że warto być zaangażowanym w swoją pracę, warto kierować się społeczną odpowiedzialnością biznesu i zasadami fair play, a osiągane sukcesy są nie tylko moim osobistym zadowoleniem, ale są również dostrzegane przez innych. Ten tytuł jest również nagrodą i wyróżnieniem dla wszystkich moich współpracowników, którzy ciężko pracują na dobre wyniki finansowe firmy, jej rozwój i osiągane sukcesy – powiedział Józef Folcik, dyrektor PGE Energia Odnawialna Oddział w Solinie.

Józef Folcik jest mgr inż. Ekonomii i Zarządzania oraz absolwentem podyplomowych studiów menadżerskich. Obecnie jest dyrektorem Oddziału Polskiej Grupy Energetycznej Energia Odnawialna w Solinie. Wcześniej był m.in.: prezesem Spółdzielni Usług Przemysłowo-Budowlanych w Hoczwi, dyrektorem generalnym Urzędu Wojewódzkiego w Krośnie, prezesem zarządu Rafinerii Jasło S.A. późniejszej LOTOS Jasło S.A. i wiceprezesem AUTOSAN S.A.

Józef Folcik jest autorem wielu analiz, raportów i koncepcji przygotowywanych dla krajowego sektora energetycznego, projektów prywatyzacyjnych i restrukturyzacyjnych przyjętych przez Ministerstwo Skarbu Państwa i skutecznie realizowanych po dzień dzisiejszy przez wiele firm. Jego odnoszone sukcesy w poszczególnych firmach były doceniane i wielokrotnie nagradzane przez niezależne organizacje krajowe.

Uwielbia trudne wyzwania, zmiany na lepsze i konsekwencję w działaniu.

17-12-2010

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)