REKLAMA
REKLAMA

Majewska – Korcz na zakończenie tegorocznego Eko-Sanoka

SANOK. Już w najbliższą niedzielę (7 bm.) w Sanockim Domu Kultury odbędzie się ostatni już w tym roku Eko-plener malarski, organizowany w ramach projektu „EKO – Sanok – zwiększanie świadomości ekologicznej mieszkańców Miasta”.

Oprócz tradycyjnych zabaw i konkursów ekologicznych dla najmłodszych, które rozpoczną się o godzinie 12:00, organizatorzy przygotowali także coś , dla nieco starszej publiczności. Będzie to wspaniały recital Alicji Majewskiej, przy akompaniamencie Włodzimierza Korcza.

Alicja Majewska śpiewa już od 1971 najpierw w Zespole Partita, a od 1974  solo. Z Włodzimierzem Korczem współpracuje na stałe już około 30 lat. Widzowie tego recitalu będą mogli usłyszeć takie przeboje jak: „Odkryjemy miłość nieznaną” czy „Jeszcze się tam żagiel bieli”.

– Zapraszamy więc bardzo serdecznie w niedzielę do Sanockiego Domu Kultury, tym bardziej, że wstęp na recital jest bezpłatny. Początek recitalu o godzinie 14:30 – zaprasza Wojciech Pajestka z UM Sanoka odpowiedzialny za promocję projektu EKO – SANOK.

EKO – PLENER MALARSKI
Sanocki Dom Kultury
Niedziela 7 listopada
Początek godz. 12:00
Recital Majewska – Korcz godz.14:30
WSTĘP WOLNY

05-11-2010

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)