REKLAMA
REKLAMA

Nabałaganić łatwo – posprzątać trudniej! Śmietnik na Chryszczatej po maratonie Cyklokarpaty

SYGNAŁ INTERNAUTY. – Ponad 2 tygodnie po zakończeniu imprezy w Bieszczadach (Komańcza 31 lipca – przyp.red.) organizatorzy maratonu Cyklokarpaty nie zdołali posprzątać po sobie śmieci. Pozostało mnóstwo taśm i innych oznaczeń, butelek po napojach izotonicznych i puszek po piwach – pisze w mailu Internauta.


– A wszystko to na czerwonym szlaku turystycznym w masywie Chryszczatej. Wygląda to tak, że szlak na całej długości, po której przebiegała trasa maratonu jest upstrzony tabliczkami, kolorowymi taśmami foliowymi i wspomnianymi już opakowaniami po napojach bezalkoholowych i alkoholowych – kontynuuje nasz Czytelnik.

– Apeluję, aby szanowny organizator, instytucje państwowe i samorządowe, patroni medialni, sponsorzy i wszyscy, których temat dotyczy i którym ochrona przyrody nie jest obca, podjęli w tej sprawie kroki odpowiednie do ich kompetencji i możliwości, w celu posprzątania terenu i zapobieżenia takim przykrym sytuacjom w przyszłości – kończy Internauta.

Trudno nie przyłączyć się do apelu. Tym bardziej, że Zielone Płuca Polski w ostatnim czasie chorują coraz częściej. Należy podjąć wszelkie starania aby leczenie chorego organizmu, nie profilaktyczne zabiegi, rozpocząć natychmiast.

Nie podważamy konieczności organizowania podobnycgh imprez. Ważne jednak, aby nie były one organizowane kosztem Bieszczadów, kosztem niespotykanej w innych częściach Polski fauny i flory.

(imię i nazwisko internauty do wiadomości redakcji)

PS. A swoją drogą ciekawe jak wygląda Sanok, po ostatniej imprezie tego cyklu? Czekamy na Państwa sygnały!

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA STRONIE:
www.podkarpacie24.pl/aktualnosci/6/11004


19-08-2010

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)