REKLAMA
REKLAMA

OTRZYMALIŚMY: W odpowiedzi dla Szóstki Radnych V Kadencji

Nie pozostaje nic innego, jak podziękować adwersarzom, za zwrócenie uwagi. Wskazana przez Państwa Radnych „analiza możliwości budowy wyciągu narciarskiego na Słonnym Wierchu” wykonana została wspólnie przez Regionalną Izbą Gospodarczą i Urząd Miasta.

Stanowiła ona niezbędną dokumentację do projektów, jakie miasto składało w celu uzyskania dofinansowania z różnych programów pomocowych i ZPORR-u.

Dziękujemy zatem za przypomnienie mieszkańcom Sanoka, że cały czas Burmistrz czynił liczne starania o pozyskiwanie środków zewnętrznych i inwestorów, celem rozwoju gospodarczego miasta, a w przypadku przedmiotowego wyciągu również w miejscowości okolicznych.

Podobnie, jak każdy zgłaszany wniosek o środki unijne, także i ten wymagał przygotowania dokładnej dokumentacji i analiz. Takie działania Burmistrza służyły nie tylko staraniom o pozyskanie środków zewnętrznych, o przyciągnięcie inwestorów do miasta, ale też zacieśnieniu współpracy pomiędzy samorządami i społecznikami, którzy włączyli się w to zadanie.

Jest to szczególnie chwalebne, gdy burmistrz podejmuje szereg prób, by koszty w/w działań pokrywać ze środków zewnętrznych, zwłaszcza unijnych.

Przedstawiacie Państwo skan dokumentu potwierdzającego, że cały czas Urząd jest w coś zaangażowany i do czegoś dąży. Ale dlaczego nie ustosunkowaliście się Państwo Radni do pozostałych punktów odpowiedzi?

Agnieszka Frączek
Rzecznik Prasowy Urzędu Miasta w Sanoku

19-11-2010

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)