REKLAMA
TOMASZ PORĘBA Czesław Siekierski ZS2 GRZEGORZ BRAUN Joanna Frydrych ZS3
REKLAMA
BOGDAN RZONCA

OTRZYMALIŚMY: W odpowiedzi dla Szóstki Radnych V Kadencji

Nie pozostaje nic innego, jak podziękować adwersarzom, za zwrócenie uwagi. Wskazana przez Państwa Radnych „analiza możliwości budowy wyciągu narciarskiego na Słonnym Wierchu” wykonana została wspólnie przez Regionalną Izbą Gospodarczą i Urząd Miasta.

Stanowiła ona niezbędną dokumentację do projektów, jakie miasto składało w celu uzyskania dofinansowania z różnych programów pomocowych i ZPORR-u.

Dziękujemy zatem za przypomnienie mieszkańcom Sanoka, że cały czas Burmistrz czynił liczne starania o pozyskiwanie środków zewnętrznych i inwestorów, celem rozwoju gospodarczego miasta, a w przypadku przedmiotowego wyciągu również w miejscowości okolicznych.

Podobnie, jak każdy zgłaszany wniosek o środki unijne, także i ten wymagał przygotowania dokładnej dokumentacji i analiz. Takie działania Burmistrza służyły nie tylko staraniom o pozyskanie środków zewnętrznych, o przyciągnięcie inwestorów do miasta, ale też zacieśnieniu współpracy pomiędzy samorządami i społecznikami, którzy włączyli się w to zadanie.

Jest to szczególnie chwalebne, gdy burmistrz podejmuje szereg prób, by koszty w/w działań pokrywać ze środków zewnętrznych, zwłaszcza unijnych.

Przedstawiacie Państwo skan dokumentu potwierdzającego, że cały czas Urząd jest w coś zaangażowany i do czegoś dąży. Ale dlaczego nie ustosunkowaliście się Państwo Radni do pozostałych punktów odpowiedzi?

Agnieszka Frączek
Rzecznik Prasowy Urzędu Miasta w Sanoku

19-11-2010

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Poprzedni artykuł:
«
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.