REKLAMA
REKLAMA

Policja poszukuje mieszkańców powiatu sanockiego

POWIAT SANOCKI. Komenda Powiatowa Policji w Sanoku prowadzi czynności w sprawie zaginionych dwóch mieszkańców powiatu sanockiego.

Maciej Borkowski
Borkowski_Maciej1984.jpg (24.26 Kb)
Sanocka Policja prowadzi poszukiwania Macieja Borkowskiego, 26-letniego mieszkańca Sanoka. Mężczyzna w dniu 31 maja br. w godzinach popołudniowych wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił, jak też nie nawiązał kontaktu z rodziną. Ostatni raz był widziany w okolicy mostu przy ul. Przemyskiej w Sanoku.

Rysopis:
Wzrost 172 cm, waga około 70 kg, szczupła budowa ciała, włosy krótkie, blond, ostrzyżony na jeża, oczy piwne, twarz owalna, uszy średnie, uzębienie pełne.
Znaki szczególne:
Blizna po prawej stronie głowy biegnąca od czoła do prawego ucha długości do 15 cm, kolczyk w lewym uchu- kółko srebrne, tatuaże na całym ciele.

W chwili zaginięcia ubrany był w czarną, skórzaną kurtkę 3/4, koszulka z krótkim rękawem w kolorze szarym-z przodu napis Adidas, niebieskie jeansy, pas skórzany w kolorze czarnym z klamrą, pełną w kolorze srebrnym, buty sportowe Adidas w kolorze czarnym na sznurowadła boczne, czarną czapkę z daszkiem z napisem Nike.

Informacje:
Wszystkie osoby, które znają miejsce pobytu zaginionego lub mogą pomóc w jego odnalezieniu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sanoku ul. Witkiewicza 3, pok. 47 lub pod nr tel. 13 46 57 326 bądź  tel. alarmowym Policji – 997.

Józef Maculak

Maculak_Jozef1946.jpg (27.99 Kb)
Komenda Powiatowa Policji w Sanoku prowadzi poszukiwania Józefa Maculak, 64-letniego mieszkańca Sanoka. Mężczyzna w dniu 11 czerwca br. przed południem wyszedł ze swojego miejsca zamieszkania udając się w stronę miejscowości Płowce. Do chwili obecnej nie powrócił, jak też nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis:
Wzrost 161-165 cm, waga około 80 kg, średnia budowa ciała, włosy krótkie, szpakowate, oczy piwne, twarz prostokątną, uszy średnie normalne, nos prosty, uzębienie pełne.

W chwili zaginięcia ubrany był w rozpinaną koszulkę polo w biało granatową kratkę, jasne, beżowe, krótkie spodnie,  sportowe buty.

Informacje:
Wszystkie osoby, które znają miejsce pobytu zaginionego lub mogą pomóc w jego odnalezieniu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sanoku ul. Witkiewicza 3, pok. 45 lub pod nr tel. 13 46 57 326 bądź tel. alarmowym Policji – 997.

Źródło: KPP Sanok

15-06-2010

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)