REKLAMA
REKLAMA

Przyjechali pomagać, okradli sklep

LESKO. Policjanci z Leska zatrzymali trzech młodych ludzi, którzy wczoraj wieczorem okradli sklep spożywczy w centrum miasta. W ustaleniu sprawców pomogły sklepowe kamery. Sprawcami kradzieży okazali się mieszkańcy Sosnowca, którzy w Lesku zajmowali się zbieraniem datków na chore dzieci.


O kradzieży powiadomiła kierowniczka sklepu, która przyłapała jednego z mężczyzn na gorącym uczynku. Kolegów 19-latka, który ukradł kosmetyki, zarejestrowały kamery sklepowe. Na nagraniu widoczni byli dwaj inni mężczyźni kradnący słodycze. Policjanci patrolujący teren miasta zatrzymali 25 i 31-latka odpowiadających rysopisowi. W plecaku, który schowali pod samochodem, jakim przyjechali ze Śląska, funkcjonariusze znaleźli skradzione opakowania słodyczy.

Wszyscy zatrzymani, to mieszkańcy Sosnowca. Jak ustalono, mężczyźni zajmowali się zbieraniem datków na rzecz chorych dzieci. Teraz odpowiedzą przed sądem za kradzież.

KPP Lesko

15-12-2010

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)

Tagi: