REKLAMA
REKLAMA

Sanocki Dom Kultury dla szkół – „Śluby panieńskie” i „Trans-Atlantyk”

SANOK. Dopiero co wybrzmiały ostatnie akordy XX Festiwalu im. Adama Didura, a SDK już ogłasza się z ofertą dla szkół. Tym razem jest to oferta filmowa i teatralna, adresowana do gimnazjalistów i, przede wszystkim, licealistów.

Od 8 października na ekrany kinowe w całej Polsce wchodzi filmowa adaptacja „Ślubów panieńskich” w reżyserii Filipa Bajona, z Anną Cieślak, Martą Żmudą- Trzebiatowską, Maciejem Stuhrem, Robertem Więckiewiczem i Borysem Szycem w rolach głównych (dodatkowo na ekranie Edyta Olszówka, Andrzej Grabowski, Wiktor Zborowski i inni, cała plejada aktorskich gwiazd). Sanocki Dom Kultury zaprasza dorosłą widownię na seans premierowy w piątek wieczorem o 17.00, natomiast grupy szkolne od poniedziałku 11 października na projekcje przedpołudniowe. Szczegóły – na stronie internetowej SDK.

„Trans-Atlantyk” wg Witolda Gombrowicza, spektakl przygotowany przez Teatr Provisorium i Kompanię Teatr, w reż. Janusza Opryńskiego i Witolda Mazurkiewicza, z muzyką Krzesimira Dębskiego zostanie zaprezentowany w Sanockim Domu Kultury dwukrotnie 28 października: wieczorem o 18.00, dla widowni, nazwijmy ją, dojrzałej, natomiast szkolne grupy zorganizowane Sanocki Dom Kultury zaprasza na godz. 10 rano.

05-10-2010

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)