REKLAMA
REKLAMA

Stal Sanok sprzedaje tereny przy ulicy Stróżowskiej!

SANOK. Batalia dotycząca „sprzedaży działki przy ulicy Stróżowskiej” dobiega końca. Zarząd klubu Stal Sanok znalazł nabywcę na 3 ha działkę.

Nabywca działki i obiektów przy Stróżowskiej jest poszukiwany od kilkunastu miesięcy. Dotąd jednak, nie udało się przekonać potencjalnych inwestorów do zakupu działki za 5 mln zł, czyli tyle na ile została wyceniona przez rzeczoznawcę. Podczas Walnego Zebrania Członków Stali Sanok, 29 czerwca br., Członkowie klubu zgodzili się aby Zarząd prowadząc negocjacje sprzedaży, mógł zejść do kwoty około 20% niższej, czyli 4 mln zł.

Pieniądze ze sprzedaży w pierwszej kolejności zostaną przeznaczone na spłacenie długów, tj. około 1,5 mln zł. Zostaną ponadto uregulowane zaległości wobec zawodników i trenerów, którzy nie otrzymują wynagrodzeń od 3 miesięcy. Pozostałe środki zapewnią stabilną sytuację i funkcjonowanie Stali Sanok, a także mają zostać podjęte kroki w celu budowy nowej siedziby klubu oraz boisk treningowych.

Warto dodać, że wczoraj (20 bm.) piłkarze Stali Sanok, w ramach 1/4 Okręgowego Pucharu Polski, pokonali Start Rymanów 13:0. W półfinale OPP, Żółto-Niebiescy zmierzą się z Karpatami Krosno.

21-10-2010

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)