REKLAMA
REKLAMA

Studentki z Kamieńca Podolskiego ponownie w Sanoku

SANOK. W dniu 17 grudnia Burmistrz Miasta Sanoka gościł grupę studentek z Kamieńca Podolskiego, które przebywały w Sanoku od 13 do 17 grudnia. Odbywały tu praktyki w ramach studiów.


Studentki na co dzień studiują psychologię, pedagogikę, logopedię, resocjalizację na Państwowym Uniwersytecie w Kamieńcu Podolskim. W trakcie pobytu w Sanoku grupa brała udział w zajęciach w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku, odwiedziła hospicjum, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Sanoku, MOPS oraz szpital, w którym mogła przyjrzeć się różnego rodzaju badaniom oraz wziąć w nich udział.

Podczas wizyty w Urzędzie Miasta Burmistrz Wojciech Blecharczyk opowiedział dziewczynom o mieście, o działalności samorządu, ekologii, współpracy zagranicznej miasta. Studentki zwiedziły Sanok, którym są zachwycone. Dziękowały za możliwość przyjazdu, oraz za tak wspaniałe przyjęcie. Burmistrz Miasta Wojciech Blecharczyk przyjął również podziękowania od opiekuna grupy – profesora Yurijya Serbaliuka, który powtarzał niejednokrotnie, że cała grupa została bardzo ciepło przyjęta i doskonale czuła się w Sanoku.

V.A.


21-12-2010

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)