REKLAMA
REKLAMA

Twój punkt na drodze do kariery! (VIDEO)

SANOK. Pojawiła się kolejna szansa pomocy bezrobotnym z naszego miasta w poszukiwaniu pracy. W dniu 21 października nastąpiło oficjalne otwarcie Punkt Pośrednictwa Pracy w Sanoku.


Punkt Pośrednictwa Pracy świadczy pomoc nie tylko poprzez pośrednictwo pracy, poradnictwo zawodowe, daje również możliwość odbycia ciekawych i przydatnych kursów, szkoleń.
– Powstanie Punktu Pośrednictwa Pracy w Sanoku jest wydarzeniem niezwykle istotnym dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy. Dotyczy to w szczególności ludzi młodych, którzy w dobie powszechnego bezrobocia i kryzysu mają problemy ze znalezieniem pracy – mówi Piotr Kozłowski, pośrednik pracy w sanockim PPP.

Z usług PPP mogą skorzystać bezpłatnie przede wszystkim osoby młode (15-25 r.ż.) bezrobotne, nieaktywne zawodowo, uczniowie i absolwenci przygotowujący się do wejścia na rynek pracy, osoby zagrożone wykluczeniem społecznym, a także pracodawcy.

Należy wspomnieć, że PPP efektywnie współpracuje z innymi instytucjami państwowymi oraz pracodawcami, m.in. urzędami pracy, szkołami, ośrodkami pomocy społecznej, fundacjami, stowarzyszeniami, centrami kształcenia ustawicznego, itp.

Punkt Pośrednictwa Pracy w Sanoku stanowi jednostkę organizacyjną Ochotniczych Hufców Pracy. Działalność PPP w Sanoku rozwija się dzięki wsparciu Unii Europejskiej, w ramach projektu: „OHP JAKO REALIZATOR USŁUG RYNKU PRACY”. Finansowana jest zaś z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach programu „Kapitał Ludzki”.

Więcej informacji na stronie www.podkarpacka.ohp.pl lub
Punkt Pośrednictwa Pracy
ul. Kościuszki 15 (1 piętro)
38-500 Sanok
tel. 13 46 31 060
e–mail: ppp.sanok@ohp.pl
Czynne od poniedziałku do piątku w godz. 7:45 – 15:45


22-10-2010

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)