REKLAMA
REKLAMA

VII Mistrzostwa w Pływaniu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych zakończone

SANOK. 29 maja br. na krytej pływalni MOSIR Sanok, odbyły się VII Mistrzostwa pływackie placówek opiekuńczo wychowawczych z woj. Podkarpackiego.

W zawodach organizowanych przez dom dziecka w Sanoku, udział wzięło 8 placówek.
Przed startem wszyscy zostali ciepło przywitani przez Panią Dyrektor, następnie głos zabrała przewodnicząca składu sędziowskiego Marta Tarnawczyk, która zapoznała uczestników z regulaminem zawodów, dystansami, sędziami oraz z osobami, które czuwały nad bezpieczeństwem.

ZDJĘCIA NA STRONIE:
www.podkarpacie24.pl/aktualnosci/5/10493

Zawodnicy po krótkiej rozgrzewce przystąpili do ścigania się na dwóch dystansach 25 m i 50 m. Jako pierwsi na starcie stanęli chłopcy rocznik 97′ na dystansie 25 m. Tutaj bezkonkurencyjny okazał się wychowanek naszego domu Piotr Matuski, który o pół długości basenu wyprzedził wszystkich zawodników, a wśród dziewcząt najlepsza była Alicja Zawada z Krosna.

Następnie do boju stanęły dziewczęta rocznik 94′, 95′, 96′, na dystansie 25 m tutaj po równej walce wygrała Karolina Wazowicz z domu dziecka w Krośnie. W rywalizacji chłopców rocznik 94′, 95′, 96′ na dystansie również 25 m pierwsze miejsce zajął Michał Stępień z placówki w Tarnobrzegu.

Wreszcie na stopnie stanęli najstarsi zawodnicy. Najpierw były to dziewczęta rocznik 93′ i starsze, tutaj fantastycznie popłynęła nasza wychowanka Ewa Skrijka, która również nie miała sobie równych i zajęła pierwsze miejsce. Pod koniec popłynęli chłopcy rocznik  93′ i starsi. Po wyrównanej walce najlepszy okazał się nasz zawodnik Adam Janik, który zajął pierwsze miejsce.

Ostatnia konkurencje czyli open – 50 m stylem dowolnym, wygrał pan Maciej Ochęduszko, reprezentant PPS w Sanoku.
Jako placówka możemy poszczycić się tytułem Mistrzów Podkarpacia w kategorii drużynowej, dobre przygotowanie i ciężka praca przez cały rok zaowocowała sukcesem.

ZDJĘCIA NA STRONIE:
www.podkarpacie24.pl/aktualnosci/5/10493

Po zawodach czas na medale, dyplomy i nagrody, które w tym roku dzięki naszym sponsorom okazały się bardzo atrakcyjne, bowiem były to: pamięć przenośna, pendrive 4 gb., dobrej klasy słuchawki, głośniki z subwooferem, piłki, paletki, akcesoria do pływania i wiele innych.

Myślimy, że te zasłużone upominki jakie otrzymali zwycięzcy zmotywują ich do brania udziału w naszym przedsięwzięciu za rok.

Na sam koniec zaprosiliśmy wszystkich uczestników na obiad i poczęstunek do naszego domu. Czas spędzony w naszej placówce był dobrą okazją do nawiązania nowych kontaktów i przyjaźni. W miłej atmosferze mogliśmy podzielić się naszymi wrażeniami i pochwalić osiągnięciami.

Serdecznie zapraszamy wszystkich za rok, mamy nadzieje że spotkamy się w jeszcze większym gronie.
Dyrekcja, wychowawcy i wychowankowie PPS w Sanoku

10-06-2010

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)