REKLAMA
REKLAMA

Wystartowali, powalczyli, zwyciężyli! – czyli MINI „Velo Carpathica” oraz „Velo Carpathica” SUPERMARATON w Sanoku (ZDJĘCIA)

SANOK. „Ruch to zdrowie!”- wie to chyba każdy… A już najlepiej przekonali się o tym w ostatni weekend uczestnicy MINI „Velo Carpathica” oraz „Velo Carpathica” SUPERMARATON.

W kaskach, ochraniaczach, ze sprawnym rowerem i oczywiście w duchu walki! Z pełnym „wyposażeniem” wystartowali kolarze, w sobotnim (18 bm.) maratonie rowerowym. Maratony odbyły się w dwóch grupach – dla dorosłych i dzieci.

O 9.00 rano spod budynku MOSiR w Sanoku, jako pierwsi wystartowali uczestnicy Supermaratonu grupy dorosłych: 118 km (kobiety), 176 km (mężczyźni). Trasa prowadziła m.in. przez takie miejscowości jak: Kulaszne, Komańczę, Radoszyce, Krasny Brod, Jaśliska czy Barwinek.

Organizatorzy nie zapomnieli też o młodszych kolarzach. Dwie godziny po starcie swoich poprzedników, dzieci wzięły udział w „mini wyścigu” po wyznaczonym torze wokół budynku MOSiR. Długości poszczególnych dystansów dostosowano do wieku z podziałem na chłopców i dziewczynki. Wyścigi przyciągnęły spore grono dzieciaków, które z chęcią wzięły udział w imprezie:
– Interesuje się kolarstwem więc postanowiłem tu przyjść – stwierdził 12-letni Michał z Sanoka.
Od dawna jeździmy na rowerach, a taka impreza to dobry sposób na spędzenie wolnego czasu – dodały Dominika (lat 11) i Maja (lat 11) z Sanoka.

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary oraz drobne upominki.

Gratulujemy zwycięzcom i życzmy dalszych kolarskich sukcesów!


Klaudia Twarda


20-09-2010

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)