REKLAMA
REKLAMA

Wystartowali, powalczyli, zwyciężyli! – czyli MINI „Velo Carpathica” oraz „Velo Carpathica” SUPERMARATON w Sanoku (ZDJĘCIA)

SANOK. „Ruch to zdrowie!”- wie to chyba każdy… A już najlepiej przekonali się o tym w ostatni weekend uczestnicy MINI „Velo Carpathica” oraz „Velo Carpathica” SUPERMARATON.

W kaskach, ochraniaczach, ze sprawnym rowerem i oczywiście w duchu walki! Z pełnym „wyposażeniem” wystartowali kolarze, w sobotnim (18 bm.) maratonie rowerowym. Maratony odbyły się w dwóch grupach – dla dorosłych i dzieci.

O 9.00 rano spod budynku MOSiR w Sanoku, jako pierwsi wystartowali uczestnicy Supermaratonu grupy dorosłych: 118 km (kobiety), 176 km (mężczyźni). Trasa prowadziła m.in. przez takie miejscowości jak: Kulaszne, Komańczę, Radoszyce, Krasny Brod, Jaśliska czy Barwinek.

Organizatorzy nie zapomnieli też o młodszych kolarzach. Dwie godziny po starcie swoich poprzedników, dzieci wzięły udział w „mini wyścigu” po wyznaczonym torze wokół budynku MOSiR. Długości poszczególnych dystansów dostosowano do wieku z podziałem na chłopców i dziewczynki. Wyścigi przyciągnęły spore grono dzieciaków, które z chęcią wzięły udział w imprezie:
– Interesuje się kolarstwem więc postanowiłem tu przyjść – stwierdził 12-letni Michał z Sanoka.
Od dawna jeździmy na rowerach, a taka impreza to dobry sposób na spędzenie wolnego czasu – dodały Dominika (lat 11) i Maja (lat 11) z Sanoka.

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary oraz drobne upominki.

Gratulujemy zwycięzcom i życzmy dalszych kolarskich sukcesów!


Klaudia Twarda


20-09-2010

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)