REKLAMA
REKLAMA

Z uszkodzonym kręgosłupem trafił do szpitala, po tym jak został pobity na dyskotece

POWIAT SANOCKI/BUKOWSKO. Policja ustala okoliczności, w jakich doszło do zdarzenia w Bukowsku. 24-letni mężczyzna leżał nieprzytomny w śniegu. Po przewiezieniu go do szpitala okazało się, że ma uszkodzony kręgosłup. Prawdopodobnie został pobity.

Wczoraj policjanci otrzymali informację o przywiezieniu do szpitala mężczyzny z poważnym urazem kręgosłupa. Ze wstępnych ustaleń wynika, że młodego człowieka znalazł znajomy, który 27 grudnia przebywał razem z nim na dyskotece w Bukowsku. Początkowo myślał, że kolega jest pijany i po prostu śpi. Gdy przez dłuższy czas nie mógł nawiązać z nim kontaktu powiadomił pogotowie ratunkowe. Po przewiezieniu do szpitala okazało się, że 24-latek ma uszkodzone dwa kręgi szyjne, co spowodowało niedowład kończyn. Został on prawdopodobnie pobity. Mężczyznę przetransportowano do szpitala specjalistycznego w Mielcu.

Czynności prowadzone przez policjantów bardzo szybko przyniosły oczekiwany skutek. Sprawcą zdarzenia okazał się 22-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Mężczyźnie przedstawiono już zarzuty spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Kodeks karny za to przestępstwo przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 10.

Ponadto Policja będzie wnioskować o zastosowanie wobec podejrzanego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.

KPP Sanok

28-12-2010

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)

Tagi: