REKLAMA
REKLAMA

„Zbóje” z Leska w rękach Policji

LESKO. Lescy policjanci wykryli i zatrzymali sprawcę kilku rozbojów, do których doszło na terenie miasta. Mężczyzna został zatrzymany niecałą dobę od ostatniego ze zdarzeń, do którego doszło we wtorkowy wieczór.

Zatrzymano również jego kolegę, który zajmował się sprzedażą skradzionych rzeczy. Dwóch młodych mieszkańców Leska usłyszało już zarzut dokonania rozbojów i paserstwa.

W ostatnich dniach na terenie Leska doszło do trzech rozbojów. W środę, 8 grudnia zamaskowany szalikiem mężczyzna napadł na sprzedawczynię sklepu odzieżowego w rejonie dworca PKS, skąd skradł 400 zł. We wtorek, 14 grudnia młody mężczyzna próbował wyrwać torebkę starszej kobiecie idącej ulicą Piłsudskiego, jednak spłoszył go przypadkowy przechodzień. Chwilę później, w rejonie Zespołu Szkół Leśnych napadł na ucznia tej szkoły, którego pobił i okradł, zabierając telefon i pieniądze.

Policjanci Wydziału Kryminalnego w toku czynności operacyjnych ustalili, kto mógł być sprawcą rozbojów. Zatrzymany 21-letni mieszkaniec Leska w trakcie przeprowadzonego eksperymentu pokazał, jak dokonał napadów i gdzie ukrył przebranie. Zatrzymano również jego kolegę, który zajmował się sprzedażą skradzionego telefonu. Obydwaj mężczyźni usłyszeli zarzuty odnośnie popełnionych czynów.

KPP Lesko

17-12-2010

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)

Tagi: