REKLAMA
REKLAMA

„WIELKIE WYPRAWY” cykl spotkań z podróżnikami SEZON 2011-2012 – ZDOBĄDŹ ZAPROSZENIE

Rymanów. Hotel**Restauracja „Jaś Wędrowniczek” w Rymanowie zaprasza na spotkania z podróżnikami, w środy o godz.18.30 – w najbliższym czasie: 9 listopada 2011 r. (środa) –  Andrzej Muszyński – „Historie nieoczywiste”

Reporterskie podróże do Birmy, Delhi i w góry Sierra de Perrija:

Wszystko, o czym opowie autor wydarzyło się naprawdę. I to jest największy problem. Andrzej Muszyński zdradzi kulisy swoich reporterskich podróży do Birmy, między innymi: do legendarnej stolicy Królestwa Arakan. Zabierze nas do slumsów Delhi, gdzie dotarł do ukrywających się przed szpiegami birmańskich bohaterów  – legendarnej już Grupy Andaman 34, ofiar tajnej operacji hinduskich sił specjalnych i brudnej polityki międzynarodowej. Posłuchamy też o historii walki      o ziemię Indian Yukpa z Gór Sierra de Perrija na pograniczu kolumbijsko-wenezuelskim.

Andrzej Muszyński – rocznik 1984, absolwent prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim, podróżnik, reporter, pracuje nad książką reporterską o Birmie. Publikował między innymi: w National Geographic, Gazecie Wyborczej. Właściciel agencji wyprawyzreporterem.pl

Następne spotkanie:

23 listopada 2011 r. – Kuba Terakowski „Świnoujście – Hel: krok po kroku…”

Wstęp: 5 zł/osoba
Dzieci i młodzież szkolna – wstęp gratis

Szczegóły na: www.jas-wedrowniczek.pl

Zapraszamy.


ZDOBĄDŹ ZAPROSZENIE!

Aby otrzymać zaproszenie na spotkanie  z cyklu „WIELKIE WYPRAWY”  9 listopada  lub 23 listopada należy wysłać wiadomość e-mail na adres esanok@p24.pl z dopiskiem w tytule   „Spotkanie z podróżnikiem” zawierającą swoje dane – imię, nazwisko, numer telefonu oraz termin spotkania.
1-sza i 10-ta  osoba, która wyśle wiadomość WYGRYWA!
Na e-maile czekamy do środy (9 listopada) do godziny 13.00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie w godzinach 13.00 – 14.00.
Nie odebranie telefonu powoduje ze wygrywa kolejna osoba.

Udział jest równoznaczny ze zgodą na opublikowanie danych osobowych na stronie www.esanok.pl

07-11-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)