REKLAMA
REKLAMA

„WIELKIE WYPRAWY” cykl spotkań z podróżnikami SEZON 2011-2012 – ZDOBĄDŹ ZAPROSZENIE

Rymanów. Hotel**Restauracja „Jaś Wędrowniczek” w Rymanowie zaprasza na spotkania z podróżnikami, w środy o godz.18.30 – w najbliższym czasie: 9 listopada 2011 r. (środa) –  Andrzej Muszyński – „Historie nieoczywiste”

Reporterskie podróże do Birmy, Delhi i w góry Sierra de Perrija:

Wszystko, o czym opowie autor wydarzyło się naprawdę. I to jest największy problem. Andrzej Muszyński zdradzi kulisy swoich reporterskich podróży do Birmy, między innymi: do legendarnej stolicy Królestwa Arakan. Zabierze nas do slumsów Delhi, gdzie dotarł do ukrywających się przed szpiegami birmańskich bohaterów  – legendarnej już Grupy Andaman 34, ofiar tajnej operacji hinduskich sił specjalnych i brudnej polityki międzynarodowej. Posłuchamy też o historii walki      o ziemię Indian Yukpa z Gór Sierra de Perrija na pograniczu kolumbijsko-wenezuelskim.

Andrzej Muszyński – rocznik 1984, absolwent prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim, podróżnik, reporter, pracuje nad książką reporterską o Birmie. Publikował między innymi: w National Geographic, Gazecie Wyborczej. Właściciel agencji wyprawyzreporterem.pl

Następne spotkanie:

23 listopada 2011 r. – Kuba Terakowski „Świnoujście – Hel: krok po kroku…”

Wstęp: 5 zł/osoba
Dzieci i młodzież szkolna – wstęp gratis

Szczegóły na: www.jas-wedrowniczek.pl

Zapraszamy.


ZDOBĄDŹ ZAPROSZENIE!

Aby otrzymać zaproszenie na spotkanie  z cyklu „WIELKIE WYPRAWY”  9 listopada  lub 23 listopada należy wysłać wiadomość e-mail na adres esanok@p24.pl z dopiskiem w tytule   „Spotkanie z podróżnikiem” zawierającą swoje dane – imię, nazwisko, numer telefonu oraz termin spotkania.
1-sza i 10-ta  osoba, która wyśle wiadomość WYGRYWA!
Na e-maile czekamy do środy (9 listopada) do godziny 13.00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie w godzinach 13.00 – 14.00.
Nie odebranie telefonu powoduje ze wygrywa kolejna osoba.

Udział jest równoznaczny ze zgodą na opublikowanie danych osobowych na stronie www.esanok.pl

07-11-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)