REKLAMA
REKLAMA

10 lat funkcjonowania Szkoły Podstawowej nr 6 (VIDEO, ZDJĘCIA)

SANOK. Szkoła Podstawowa nr 6 w Sanoku obchodzi w tym roku 10-lecie funkcjonowania w nowym budynku. Z tej okazji 18 października odbyła się jubileuszowa akademia.

Uroczystości rozpoczęły się mszą św. w kościele, w dzielnicy Olchowce, gdzie zlokalizowana jest szkoła. Dalsza część miała miejsce już na sali gimnastycznej.

Dyrektor Barbara Zdybek na wstępie powitała wszystkich gości, a każdy z nich dostał od uczniów czerwoną różę. Zaproszenie na jubileusz przyjęli: władze miasta Sanoka w osobach Burmistrza Sanoka – Wojciecha Blecharczyka, jego zastępcy Mariana Kurasza, sekretarza miasta Waldemara Ocha; przedstawiciele Rady Miasta Sanoka z jej przewodniczącym Janem Oklejewiczem na czele, przedstawiciele Wydziału Edukacji i Kultury Fizycznej Urzędu Miasta w Sanoku, byli dyrektorzy szkoły oraz mnóstwo osób, które przez całe lata współpracowały ze szkołą.

Pani Dyrektor w prezentacji multimedialnej opowiedziała o początkach placówki, ale także o tym, co obecnie dzieje się w szkole, o jej bazie, osiągnięciach uczniów, realizowanych projektach, zdobytych nagrodach, akcjach charytatywnych, zorganizowanych imprezach. Podziękowała również Burmistrzowi Wojciechowi Blecharczykowi za pomoc, jaką Miasto świadczy szkole.

Prezentację urozmaiciły występy szkolnego zespołu Marakasy, prezentacja akcji z unihokejowych rozgrywek, a także tańczący i śpiewający absolwenci „szóstki”.

uroczystości zakończyły życzenia i gratulacje, które na ręce Pani Dyrektor składali, wraz z kwiatami i upominkami, zaproszeni goście.

20-10-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)