REKLAMA
REKLAMA

15-letni wandal zatrzymany!

SANOK. Sanoccy policjanci ustalili sprawcę zniszczenia wyposażenia szkolnego placu zabaw, a także elewacji budynku. Okazał się nim 15-latek. Jego sprawą zajmie się sąd rodzinny.

Na początku maja br. na ulicy Stróżowskiej w Sanoku uszkodzone zostało wyposażenie szkolnego placu zabaw oraz elewacja budynku. Wandal połamał urządzenia służące do zabawy i rzucił kawałkiem deski w szkołę uszkadzając elewację budynku. Straty oszacowano na kilka tysięcy złotych.

Po otrzymaniu zgłoszenia policjanci rozpoczęli poszukiwanie sprawcy uszkodzeń. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Funkcjonariusze wydziału kryminalnego ustalili, że tego czynu dopuścił się 15-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Nieletni przyznał się do popełnienia czynów karalnych, tłumaczył, że zrobił to bez powodu, dla zabawy.

Podczas wyjaśniania okoliczności zdarzenia okazało się, że w tym samym miejscu inny 15-latek również próbował zniszczyć wyposażenie placu zabaw. To mu się jdnak nie udało. Drugi z nastolatków odpowie za usiłowanie uszkodzenia mienia.
 

Materiały w tej sprawie zostały przesłane do sądu rodzinnego.

KPP Sanok

18-05-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)