REKLAMA
REKLAMA

45% dofinansowania do przyłączy kanalizacyjnych w Zahutyniu oraz Zagórzu

GMINA ZAGÓRZ. Urząd Miasta i Gminy w Zagórzu informuje, że Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ogłosił program dofinansowania przyłączy kanalizacyjnych.

W związku z tym istnieje możliwość otrzymania dotacji w wysokości 45% do budowy przyłącza do sieci kanalizacyjnej w miejscowości Zahutyń oraz w Zagórzu na osiedlach Dolina, Stary Zagórz i Wielopole wzdłuż ul. Batorego.

Dotyczy to budynków, które dopiero będą przyłączane do sieci w oparciu o zgłoszenie na budowę. Program nie obejmuje budynków już przyłączonych!

Zapraszamy mieszkańców, którzy chcą skorzystać z dofinansowania o zgłoszenie się do Urzędu Miasta i Gminy w  Zagórzu do dnia 12 sierpnia w celu podpisania umowy na przyłączenie do sieci z 45% dotacją.

Przy zgłoszeniu prosimy o podanie numeru ewidencyjnego działki, na której stoi budynek.

Szczegółowe informacje w Urzędzie Miasta i Gminy w Zagórzu, pokój nr 33 oraz pod nr tel. 13 46 220 62 w. 45. Dotacje przyznawane będą, jeśli Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zaakceptuje wniosek Gminy Zagórz i przyzna dofinansowanie.

Przypominamy, że na terenach objętych kanalizacją przyłączenie do sieci jest obowiązkowe!

29-07-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)