REKLAMA
REKLAMA

14 grudnia w Kinie SDK: „Służące” – ZAPROSZENIA ROZDANE!

SANOK. W ten weekend Kino SDK zaprasza na trzy projekcje. W świąteczny nastrój z całą pewnością wprowadzi nas „Święty Mikołaj” oraz komedia romantyczna „Listy do M.” , która cieszy się dużym powodzeniem wśród kinomanów.

Natomiast „Służące” to pełna ciepła opowieść o niezależnych i silnych kobietach.


Listy do M.
– komedia
produkcja: Polska,  2011

09.XII.2011 godz. 17.00
10.XII.2011 godz. 17.00
11.XII.2011 godz. 17.00
12.XII.2011 godz. 17.00

czas trwania: 116 min.
cena biletu 13 zł

Przez lata kobiety wylewały łzy razem z Bridget Jones, zakochiwały się na zabój w Hugh Grancie i śmiały się, nawet kiedy w perspektywie czterech wesel pojawiał się pogrzeb. Teraz czas na film „Listy do M.”, w którym pogubieni życiowo bohaterowie odkryją, że to, co ich spotkało, to właśnie miłość! W jeden, wyjątkowy dzień w roku, pięć kobiet i pięciu mężczyzn przekona się, że przed miłością i świętami nie da się uciec. Paweł Małaszyński, Maciej Stuhr, Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Roma Gąsiorowska, Agnieszka Dygant i Katarzyna Zielińska pokażą, jak kochać, w najbardziej romantycznym przeboju tego roku. [opis dystrybutora kino]

ŚWIĘTY MIKOŁAJ – familijny
produkcja: Finlandia, 2010

10.XII.2011  godz. 15.00
11.XII.2011  godz. 15.00

czas trwania: 80 min.
cena biletu 13 zł

Dawno, dawno temu w małej wiosce w Laponii, żył  chłopiec o imieniu Mikołaj. Pewnego dnia pod saniami jego rodziców załamał się lód na jeziorze. Mikołaj stał się sierotą. Mieszkańcy wioski postanowili wspólnie zaopiekować się chłopcem. Każda rodzina gościła go u siebie przez cały rok. A zawsze w Boże Narodzenie Mikołaj przenosił się do następnego domu. Żeby okazać wdzięczność, chłopiec postanowił obdarowywać dzieci swoich gospodarzy własnoręcznie wykonanymi prezentami – zabawkami. Z biegiem czasu prezenty pojawiały się na progach większości domostw, bo prawie wszyscy gościli Mikołaja.

Kiedy pewnego razu w wiosce zaczęło brakować jedzenia, mieszkańcy,   postanowili wysłać Mikołaja na naukę zawodu  do stolarza – pustelnika o imieniu Lisakki. Pod czujnym okiem srogiego nauczyciela Mikołaj szybko się uczył. Coraz sprawniej wykonywał zabawki i były one coraz piękniejsze. Jednak Lisakki, który nie lubił dzieci, postanowił zakazać Mikołajowi wykonywania prezentów. Świąteczna tradycja obdarowywania się prezentami została zagrożona… [opis dystrybutora kino]


SŁUŻĄCE
– dramat
produkcja: Indie,USA,  2011

09.XII.2011  godz. 19.30
10.XII.2011  godz. 19.30
11.XII.2011  godz. 19.30
12.XII.2011  godz. 19.30
14.XII.2011  godz. 20.00

czas trwania: 86 min.
cena biletu 13 zł

Akcja filmu toczy się w stanie Mississippi w latach 60. W roli głównej występuje Emma Stone (gwiazda hitu kinowego „Zombieland”) grająca Skeeter, dziewczynę z dobrego domu z południa, która po studiach marzy o karierze pisarki. Niespodziewanie wywraca do góry nogami życie swoich przyjaciół i mieszkańców rodzinnego miasteczka, gdy postanawia przeprowadzić wywiad z czarnoskórą służącą najzamożniejszych rodzin w okolicy.

Nominowana do Oscara Viola Davis w roli Albeen decyduje się ujawnić ciemne sekrety życia czarnoskórej mniejszości. Ze zwierzeń rodzi się przyjaźń. Okazuje się, że przyjaciółki mają sobie dużo do opowiedzenia. Zarówno one, jak i inni mieszkańcy miasteczka są świadkami zmieniających się czasów i obyczajów.[opis dystrybutora kino]

Kino SDK
ul. Mickiewicza 24
38-500 Sanok
tel-fax. 013 463 10 42


ZDOBĄDŹ WEJŚCIÓWKĘ!

Podwójne zaproszenie zaproszenie na seans filmu „Listy do M.” otrzymuje P. Aneta Ozdoba, na film „Służące” P. Paweł Olearczyk natomiast na film „Święty Mikołaj” P. Monika Hac

Aby otrzymać podwójne zaproszenie do Kina SDK na seans w/w filmu należy wysłać wiadomość e-mail na adres esanok@p24.pl z dopiskiem w tytule „Listy do M.” lub „Święty Mikołaj” lub „Służące” zawierającą swoje dane – imię, nazwisko, numer telefonu oraz wybrany przez siebie termin wyświetlanego filmu.
1-wsza, 15-sta oraz 20-sta osoba, która wyśle wiadomość WYGRYWA!
Na e-maile czekamy do piątku (9 grudnia) do godziny 13.00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie w godzinach 13.00 – 15.00.
Nie odebranie telefonu powoduje ze wygrywa kolejna osoba.

Udział jest równoznaczny ze zgodą na opublikowanie danych osobowych na stronie www.esanok.pl

08-12-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)