REKLAMA
REKLAMA

Alternatywa przez sport i nie tylko…

SANOK. Urząd Miasta w Sanoku zaprasza stowarzyszenia i kluby do składania ofert na zajęcia sportowe i inne niż sportowe, które mają na celu wypełnienie czasu wolnego dzieciom i młodzieży.

Zajęcia, w ramach programów „Alternatywy przez sport” i „Alternatywy inne niż sport”, dofinansowane będą w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych 2011r.

Łącznie przewiduje się dofinansowanie 1520 godzin zajęć za kwotę 38 000 zł. Osoby ubiegające się o dofinansowanie powinny złożyć następujące dokumenty:

1. Wypełniony wniosek.
2. Kserokopię uprawnień trenerskich, instruktorskich lub innych uprawniających do pracy z dziećmi  i młodzieżą.
3. Oświadczenia realizatorów.

Wniosek oraz niezbędne załączniki można pobrać drogą elektroniczną ze strony Urzędu Miasta w Sanoku z miejskiego BIP-u lub bezpośrednio w Urzędzie Miasta (I piętro pok. 20).

Zgłoszenia wraz z załącznikami opatrzone dopiskiem „Alternatywy przez sport” lub „Alternatywy inne niż sport” prosimy składać w Urzędzie Miasta w Sanoku – Biuro Obsługi Klienta pokój 1 w terminie do 15 kwietnia 2011 r. Więcej informacji pod nr 13 4652862.

Rozpatrzenie wniosków nastąpi 18 kwietnia 2011r. a następnie zawarte zostaną umowy na realizację zadań.

11-04-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)