REKLAMA
REKLAMA

JUTRO: Akcja Krew – BEZ PÓŁ LITRA MOŻNA ŻYĆ!

SANOK. Pod hasłem „Bez pół litra można żyć” ruszyła kolejna edycja Ogólnopolskiej Akcji Krew. Fundacja Votum wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa Krwiolecznictwa we Rzeszowie oddział w Sanoku gorąco namawiają wszystkich do solidaryzowania się z potrzebującymi przy okazji kolejnej zbiórki krwi w Sanoku.

W dniu 17 września, w godz. 09.00 – 13.00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych do Sali Herbowej Urzędu Miasta Sanoka, gdzie krew pobierać będzie wykwalifikowany personel medyczny.

Predysponowani do oddania krwi to przede wszystkim osoby zdrowe, pełnoletnie, które nie przekroczyły 65 roku życia. Ważne, aby mieć przy sobie dowód tożsamości!

Wyjątek stanowią m.in. osoby, które w ciągu ostatnich tygodni przebywały w krajach takich jak Grecja, Hiszpania, Francja, Chorwacja, Turcja, Węgry.

Dyskwalifikacją czasową do oddania krwi jest również:
– pobyt w szpitalu w przeciągu 6 miesięcy w związku z  zabiegiem chirurgiczny,
– wykonanie tatuażu lub zakładanie kolczyka w przeciągu 6 miesięcy.
– okres miesiączkowania i do 3-ech dni po zakończeniu
– wizyta u stomatologa w przeciągu ostatnich 7 dni

Gorąco namawiamy wszystkich do przyłączenia się do naszej inicjatywy. Nigdy nie wiadomo, kiedy krew będzie potrzebna również nam. Na tych, którzy 17 września odwiedzą nas w Sali Herbowej Urzędu Miasta Sanoka i oddadzą krew, czekają atrakcyjne upominki.

Oddaj siebie, to nic nie kosztuję!

Więcej informacji na: www.rckk.rzeszow.pl


16-09-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)