REKLAMA
REKLAMA

Delegacja Urzędu Miasta Sanoka w Medzilaborcach

SANOK. W sobotę, 28 maja, delegacja Urzędu Miasta Sanoka, udała się z wizytką do miasta Medzilaborce, które jest partnerem Sanoka przy realizacji projektów unijnych.

Burmistrz Sanoka Wojciech Blecharczyk spotkał się z Burmistrzem Medzilaborec – Ivanem Solejem oraz Sekretarzem Slavomirem Rusinko. Głównym celem wizyty było omówienie kwestii związanych z projektami unijnymi, które realizowane są wspólnie przez Sanok i Medzilaborce.

Podczas spotkania podsumowano dotychczasowe działania w ramach, dobiegającego końca projektu „Roztańczone Pogranicze. Modernizacja infrastruktury kulturowej w Sanoku i Medzilaborcach”. Dzięki temu projektowi w Sanoku powstaje sala tańca, zaś w Medzilaborcach modernizowany jest amfiteatr.

Miasto Sanok wspólnie z Medzilaborcami złożyło także drugi wniosek o dofinansowanie w ramach projektu „Poprawa infrastruktury turystyczno-rekreacyjnej Sanok – Medzilaborce”. Zakłada on, m.in. budowę 11 boisko po stronie polskiej, zaś po słowackiej 2 i modernizację trybun na stadionie.

Delegacja sanocka obejrzała postępujące prace przy amfiteatrze. Wzięła także udział w Medzilaboreckich Majowych Dniach, podczas których Zespół Szkół nr 1 w Sanoku zaprezentował na stoisku potrawy regionalne.

Agnieszka Frączek

31-05-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)