REKLAMA
REKLAMA

Do 5 lat pozbawienia wolności za podrobienie biletów wstępu na mecz hokejowy!

SANOK. Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi 51-letniemu mieszkańcowi Sanoka, który podrobił bilety wstępu na mecz hokeja i chciał się nimi posłużyć jako autentycznymi. Został ujęty przez pracowników ochrony i przekazany w ręce policjantów.

Wczoraj około godz. 18. na terenie hali sportowej „Arena” w Sanoku ochrona imprezy wpuszczając uczestników na teren obiektu ujawniła, że trzech mężczyzn próbowało wejść z podrobionymi biletami. Pracownik ochrony zatrzymał te osoby i przekazał w ręce policjantów.

Funkcjonariusze ustalili, że 51-letni mieszkaniec Sanoka mając autentyczny bilet z ubiegłego tygodnia, który nie miał oderwanego kuponu kontrolnego postanowił to wykorzystać. Mężczyzna skserował bilet trzy razy i wraz ze swoimi dwoma synami, którzy niczego się niespodziewali, chciał wejść na mecz hokeja. Pracownik ochrony zorientował się jednak, że otrzymane od najstarszego z mężczyzn bilety nie są autentyczne. Powiadomił swojego przełożonego, który sprawę przekazał policjantom, pełniącym służbę przy zabezpieczeniu meczu hokejowego.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty z art. 270§ 1 kodeksu karnego. Zgodnie z jego przepisami za podrabianie dokumentów w celu użycia ich za autentyczne grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Sanoczanin przyznał się do  popełnienia tego przestępstwa i chce poddać się dobrowolnie karze.

KPP SANOK

05-10-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)