Druga runda rozpoczęta! ZDJĘCIA

SANOK. Pierwsza kolejka II rundy Sanockiej Ligi Unihokeja za nami. Duża niespodziankę mogła sprawić drużyna Automani, która mimo że przegrywała z Esanok.pl czterema bramkami potrafiła wyjść na prowadzenie. Jednak w ostatniej minucie straciła kolejno dwie bramki i tym samym Esanok.pl zdobył kolejny komplet punktów. Foto: Tomasz Sowa.

Od „dna” odbiła się drużyna Dario Futbol. Pokonali oni w zaciętym pojedynku Stader i pauzującą w tej kolejce drużynę Alcatraz zepchnęli na ostatnie miejsce.

Niezwykle zacięty był pojedynek studentów PWSZ Sanok z Interq. Po pierwszej połowie widniał dość zaskakujący i rzadko zdarzający się w rozgrywkach SLU wynik 0:0! Największe emocje w tym meczy zaczęły się w ostatnich dziesięciu minutach spotkania. Przy prowadzeniu 1-0 dla Interq wyrównał Bielec a po strzale Sawickiego to AZS prowadził w tym spotkaniu. Końcówka jednak należała zdecydowanie do „komputerowców”. Kropkę na „i” postawił 30 sek. przed końcem najlepszy na boisku Mariusz Zacharski. Interq pokonało PWSZ Sanok 4-2 tym samym umocniło się na drugiej pozycji.

Fatalnie druga rundę rozpoczęła drużyna El-Budu, która została rozgromiona przez dobrze i składnie grających studentów z Rzeszowa. O fatalnej postawie w tym meczu El-Bud może świadczyć fakt, że dwie bramki wbili sobie praktycznie sami ! Po tym zwycięstwie WSIiZ Rzeszów awansował na 5 lokatę

AUTOMANIA – ESANOK.PL 6-8 (2:4, 4:4)
0-1 Rudy – D. Popek
0-2 D. Popek – Mołoń
0-3 Karnas – Mołoń
0-4 D. Popek – Karnas
1-4 Folta – Tołcz
2-4 Tołcz – Folta
3-4 b. Milczanowski – Tołcz