REKLAMA
REKLAMA

Dzisiaj prestiżowy pojedynek z Krakowem

SANOK. Runda zasadnicza Polskiej Ligi Hokeja na lodzie zbliża się ku końcowi. Dziś ostatni mecz w Arenie Sanok w ramach tego etapu rozgrywek. Rywalem Ciarko KH będzie aktualny lider zmagań o Mistrzostwo Polski zespół Comarch Cracovii Kraków.

Pomimo że wynik spotkania nie wpłynie na układ sił w PLH, to sam mecz zapowiada się pasjonująco. Większość kibiców pamięta dramaturgie poprzedniej potyczki obydwu drużyn w Sanoku, która pełna była kontrowersyjnych decyzji sędziego Włodzimierza Marczuka oraz sportowej walki. W efekcie Sanoczanie odnieśli zwycięstwo po zdecydowanie najlepszym meczu jakim kibicom hokeja w Sanoku dane było obejrzeć. Wówczas w ostatniej minucie spotkania Michał Radwański zdobył zwycięską bramkę po zagraniu Zoltana Kubata.

Dzisiaj czekamy na powtórkę z nadzieją że sędziowie nie zepsują hokejowej uczty w Sanoku. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.15.

4 luty 2011, godz. 18.15
Ciarko KH Sanok – Comarch Cracovia Kraków
ARENA SANOK

04-02-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)