REKLAMA
REKLAMA

Ekoball zaprasza na turnieje piłkarskie dla dzieci, młodzieży i dorosłych

SANOK. W najbliższy weekend dojdzie do spotkania dorosłych „amatorów” piłki nożnej z całego terenu południowo–wschodniej Polski. W dwudniowych zmaganiach piłkarskich swój udział awizuje sześć ekip: z Zamościa, Krakowa, Nowej Dęby, Rzeszowa, Przemyśla oraz Sanoka.

W drugi dzień zawodów, tj. w sobotę, 25 czerwca, ok. godz. 130.0 tuż przed spotkaniem finałowym całego turnieju dojdzie do pokazowego pojedynku samorządowców z Urzędu Marszałkowskiego oraz Powiatu Sanockiego.

Ponadto Fundacja Promocji Sportu Ekoball zorganizuje w najbliższym czasie szereg imprez piłkarskich z udziałem dzieci, młodzieży i dorosłych.

Kolejne imprezy piłkarskie odbędą się w następujących terminach:

25-26 lipiec 2011r. – II Memoriał Piłkarski im. Ryszarda Pytlowanego z udziałem drużyn juniorskich (r. 1993 i młodsi) z Polski i Słowacji.

28-30 lipiec 2011r. – IV Regionalny Rodzinny Festiwal Piłkarski Ekoball, z udziałem dzieci z terenu całej Polski ( w ub. roku uczestniczyły nawet drużyny z nad morza).

15.11 – 15.12.2011r. – organizacja Halowych Turniejów Mikołajkowych – odbędzie się osiem turniejów dla chłopców w różnych kategoriach wiekowych (od r. 1993 do 2003)

Ponadto odbędą się turnieje dla drużyn w następujących przedziałach wiekowych: 1996-97, 1998, 1999, 2000, 2001 i młodsi, oraz w kat. open.

Łącznie w turniejach organizowanych przez Fundację weźmie udział ponad 1000 uczestników.

Już dziś serdecznie zapraszamy do udziału w poszczególnych turniejach oraz zgłaszanie drużyn. Ilość miejsc ograniczona.

Projekt współfinansowany jest ze środków otrzymanych z dotacji Województwa Podkarpackiego, przeznaczonych na realizację zadań publicznych Województwa Podkarpackiego w dziedzinie kultury fizycznej i sportu w 2011 roku.

Więcej informacji w Fundacji Rozwoju Sportu Ekoball

22-06-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)