REKLAMA
REKLAMA

GALA, AUKCJE, KABARET DNO, FLAMENCO, CZYLI WOŚPOWANIE W SANOKU…

SANOK. W sobotę, 8 stycznia o godzinie 15.00 odbędzie się I Gala Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sanoku. Imprezie towarzyszyć będzie występ Kabaretu DNO z Dąbrowy Górniczej oraz Formacji Tańca Towarzyskiego Flamenco.

Kabaret Dno zaprezentuje nowy program zatytułowany „Pocztówka z lodówki”. Oprócz nowych skeczy z Ryjka można zobaczyć w nim nową wersję Drajwerów, skecz o tanich liniach lotniczych oraz tytułową lodówkę-transformers znaną z TV. Z nowości Kabaret zaprezentuje skecz ze Strusiem oraz wiele kawałków muzycznych z udziałem japońskiego kurczaka i erotycznym tańcem brzucha wschodniej kurtyzany. Nie zabraknie także rodzimego hip- hopu. Wraz z ekwilibrystycznym pokazem breake-dance na scenie pojawią się MC Muszla i DJ Klozet.

Formacja Tańca Towarzyskiego Flamenco działa od września 1990 roku w Sanockim Domu Kultury. Jest zrzeszona w Polskim Towarzystwie Tanecznym. Instruktorem i choreografem jest Wiesława Skorek. Formacja wielokrotnie tańczyła na różnego rodzaju przeglądach, turniejach i konfrontacjach tanecznych na terenie całego kraju. Jest również wielokrotnym finalistą Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Formacji Tanecznych i zdobywcą tytułu II Wicemistrza Polski Formacji Tanecznych. FTT „Flamenco” corocznie w okresie karnawału daje 1,5 godzinne programy premierowe. Zespół uświetnia swoimi pokazami wiele różnego rodzaju imprez kulturalnych i sportowych. Kilka razy był pokazywany w ogólnopolskiej TVP. Obecnie zespół składa się z trzech grup wiekowych: dziecięcej, średniej i młodzieżowej. Przez 20 lat działalności zespół dał ponad 300 koncertów.

Podczas I Gali WOŚP każdy z Państwa obecnych w Sali Widowiskowej Sanockiego Domu Kultury będzie miał okazje wylicytować kolację, ufundowaną przez kawiarnię NOBO CAFE z osobami pełniącymi najważniejsze funkcje publiczne w naszym mieście, powiecie oraz województwie. Swój udział w tej jakże niezwykłej, a zarazem szlachetnej aukcji potwierdzili: Wojciech Blecharczyk, Sebastian Niżnik, Jan Oklejewicz, Robert Pieszczoch oraz Sławomir Miklicz.

I Gala Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sanoku to także piękny moment, aby podziękować naszym sponsorom oraz patronom, którzy przyczynili się do tego, ze Sanok gra z Orkiestrą! Mając nadzieje, że już bez zbędnych przerw do końca świata i o jeden dzień dłużej.

Bilety dostępne w sprzedaży w dniach 4-5 styczeń godzina 9-14.00 oraz 7 stycznia w godzinach 16-18.00 a także 8 stycznia od godziny 13.00 w kasie biletowej Sanockiego Domu Kultury, przy ulicy Mickiewicza 24. Ilość biletów ograniczona!

PLAN RAMOWY GALI
15.00    Rozpoczęcie GALI
15.10    Występ Formacji Tańca Towarzyskiego Flamenco
15.25    Aukcja WOŚP Sanok 2011
15.30    Występ Kabaretu DNO
16.30    Aukcja kolacji z:
Sławomirem Mikliczem
Robertem Pieszczochem
Janem Oklejewiczem
16.45    Bis w wykonaniu Kabaretu DNO
17.00    Aukcja kolacji z:
Wojciechem Blecharczykiem
Sebastianem Niżnikiem
17.15    Wręczenie podziękowań dla sponsorów, patronów oraz darczyńców.
17.30    Zakończenie GALI

08-01-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)