REKLAMA
REKLAMA

Gimnazjaliści zachowali „trzeźwy umysł” (ZDJĘCIA)

SANOK. Gimnazjum nr 4 w Sanoku bierze czynny udział w kampanii „Zachowaj trzeźwy umysł”. W ramach zajęć edukacyjnych uczniowie uczestniczyli między innymi w konkursach sportowych, plastycznych oraz literackich.

Natomiast w dniu dzisiejszym odbył się finał akcji którym był przemarsz ulicą Jana Pawła II z samodzielnie wykonanymi transparentami przez uczniów, którzy na co dzień przejawiają zdecydowanie negatywny stosunek do używek.

– Bardzo łatwo jest się uzależnić i dojść do takiego momentu w swoim życiu że nic nie jest dla nas ważne tylko używki.

Anna Chrobak

-Używki sprowadzają nas na złą drogę a następnie z tej drogi ciężko jest wyjść. Na początku może ludzie czują się pewniej pijąc, paląc a z czasem pojawiają się problemu w życiu rodzinnym, uczuciowym a także towarzyskim.

Martyna Mierzwa

-Takie akcja jak „Zachowaj trzeźwy umysł” są niezbędne ponieważ pomagają nam dowiedzieć się więcej na temat konsekwencji korzystania z używek.

Martyna Gembalik

W ramach podsumowania…


-Chcielibyśmy podkreślić tą akcją promocję zdrowego trybu życia, wolnego od używek. Każda klasa wraz z wychowawcą przygotowała baner, odnoszący się do profilaktyki.

Barbara Glinianowicz wicedyrektor, Gimnazjum nr 4 w Sanoku


01-06-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)