REKLAMA
REKLAMA

Gimnazjaliści zachowali „trzeźwy umysł” (ZDJĘCIA)

SANOK. Gimnazjum nr 4 w Sanoku bierze czynny udział w kampanii „Zachowaj trzeźwy umysł”. W ramach zajęć edukacyjnych uczniowie uczestniczyli między innymi w konkursach sportowych, plastycznych oraz literackich.

Natomiast w dniu dzisiejszym odbył się finał akcji którym był przemarsz ulicą Jana Pawła II z samodzielnie wykonanymi transparentami przez uczniów, którzy na co dzień przejawiają zdecydowanie negatywny stosunek do używek.

– Bardzo łatwo jest się uzależnić i dojść do takiego momentu w swoim życiu że nic nie jest dla nas ważne tylko używki.

Anna Chrobak

-Używki sprowadzają nas na złą drogę a następnie z tej drogi ciężko jest wyjść. Na początku może ludzie czują się pewniej pijąc, paląc a z czasem pojawiają się problemu w życiu rodzinnym, uczuciowym a także towarzyskim.

Martyna Mierzwa

-Takie akcja jak „Zachowaj trzeźwy umysł” są niezbędne ponieważ pomagają nam dowiedzieć się więcej na temat konsekwencji korzystania z używek.

Martyna Gembalik

W ramach podsumowania…


-Chcielibyśmy podkreślić tą akcją promocję zdrowego trybu życia, wolnego od używek. Każda klasa wraz z wychowawcą przygotowała baner, odnoszący się do profilaktyki.

Barbara Glinianowicz wicedyrektor, Gimnazjum nr 4 w Sanoku


01-06-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)