REKLAMA
REKLAMA

Innowacyjne Podkarpackie

BRUKSELA. „Innowacyjne Podkarpackie” to wystawa, która będzie miała miejsce w dniach 20-22 września 2011 r. w Parlamencie Europejskim w Brukseli. Jej celem jest zaprezentowanie brukselskiej publiczności nowoczesnego Województwa Podkarpackiego – pokazanie najbardziej innowacyjnych i przyszłościowych klastrów naukowo-przemysłowych, które mają swoją siedzibę na terenie Podkarpacia.

Wydarzenie ma mieć charakter interaktywny z wykorzystaniem najciekawszych nowinek technicznych. Za pomocą narzędzi interaktywnych zostaną zaprezentowane działania podejmowane na terenie województwa podkarpackiego i miasta Rzeszowa, między innymi w zakresie przemysłu lotniczego.

Wystawa jest organizowana przez Elżbietę Łukacijewską, Poseł do Parlamentu Europejskiego, Stowarzyszenie Grupy Przedsiębiorców Przemysłu Lotniczego Dolina Lotnicza, Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego oraz Urząd Miasta Rzeszowa.

Ponadto, w trakcie wystawy odbędzie się degustacja podkarpackich specjałów.

15-09-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)