REKLAMA
REKLAMA

Innowacyjne Podkarpackie

BRUKSELA. „Innowacyjne Podkarpackie” to wystawa, która będzie miała miejsce w dniach 20-22 września 2011 r. w Parlamencie Europejskim w Brukseli. Jej celem jest zaprezentowanie brukselskiej publiczności nowoczesnego Województwa Podkarpackiego – pokazanie najbardziej innowacyjnych i przyszłościowych klastrów naukowo-przemysłowych, które mają swoją siedzibę na terenie Podkarpacia.

Wydarzenie ma mieć charakter interaktywny z wykorzystaniem najciekawszych nowinek technicznych. Za pomocą narzędzi interaktywnych zostaną zaprezentowane działania podejmowane na terenie województwa podkarpackiego i miasta Rzeszowa, między innymi w zakresie przemysłu lotniczego.

Wystawa jest organizowana przez Elżbietę Łukacijewską, Poseł do Parlamentu Europejskiego, Stowarzyszenie Grupy Przedsiębiorców Przemysłu Lotniczego Dolina Lotnicza, Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego oraz Urząd Miasta Rzeszowa.

Ponadto, w trakcie wystawy odbędzie się degustacja podkarpackich specjałów.

15-09-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)