REKLAMA
REKLAMA

IV Bokserski Międzynarodowy Turniej im. Stanisława Kiliana

RZESZÓW. 65 zawodników z 19 klubów wzięło udział w dwudniowym turnieju w Rzeszowie, w tym dwie ekipy zagraniczne z Lwowa (Ukraina) i Stropkova (Słowacja). RING MOSiR Sanok reprezentowało 3 zawodników.

Jako pierwszy do ringu wszedł kadet Mateusz Krawiec w wadze 46 kg i po wyrównanym pojedynku przegrał 1:2 z Wadimem Wandulakiem (Lwów). Drugi nasz kadet 52 kg Maksymilian Gibadło wylosował finał i bez problemu wypunktował 3:0 Pawła Muzyczuka z Hetmana Zamość i zajął pierwsze miejsce.

W kategorii juniorów 60 kg Borys Rogaliński w półfinale jednogłośnie wygrał z Damianem Nowakiem z Buska Zdroju. W niedzielę w walce finałowej skrzyżował rękawice z Igorem Tymczyszynem Lwów i również Ukrainiec okazał się minimalnie lepszy wygrywając 2:1. Borys zajął drugie miejsce.

Drużynowo wygrała ekipa z Lwowa zajmując 8 pierwszych miejsc. Ktoś możne zapytać, dlaczego tylko trzech zawodników? Ponieważ związane jest to z kosztami. Do Rzeszowa pojechaliśmy dzięki firmie DO-MET Dominika Wyciszkiewicza i dzięki Andrzejowi Putyrze, byłemu zawodnikowi.

Dziękujemy!

RING MOSiR Sanok

24-05-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)