REKLAMA
REKLAMA

KINO SDK – „Mniam!” , „Baby są jakieś inne” oraz „Bitwa Warszawska”

SANOK. Od 14 X miały się rozpocząć seanse „Bitwy Warszawskiej”, o czym Kino SDK informowało  na plakatach. Niestety, z przyczyn od SDK niezależnych (opóźnienie dotyczy kin analogowych w całym kraju), film zostanie wyświetlony w innym terminie, projekcje ruszą od 21 X.

Kto jeszcze nie zdążył obejrzeć „Mniam!” – zabawnej animowanej historii o zwierzakach, może to zrobić od piątku do środy 19 X, codziennie o godz. 17.00. Doskonała rozrywka dla całej rodziny.

Od piątku premierowo rozpoczynają się seanse filmu „Baby są jakieś inne” – kontrowersyjnego, o którym ostatnio dyskutują feministki, publicyści katoliccy i goście Kuby Wojewódzkiego. Opowieść o kobietach i mężczyznach, zabawna (przyrównywana do „Seksmisji”), ale i gorzko-kwaśna, jak wiele filmów Marka Koterskiego. Świetne aktorstwo (Więcławski, Woronowicz). W Kinie SDK od piątku 14 do do środy 26 X zawsze o 19.30.

Kino SDK
ul. Mickiewicza 24
38-500 Sanok
tel-fax. 013 463 10 42


WEJŚCIÓWKI ROZDANE!

Podwójne zaproszenie na seans bajki „Mniam!”  otrzymuje P. Małgorzata Wajcowicz natomiast na film „Baby są jakieś inne” otrzymuje P. Patryk Polański

Wszystkim uczestnikom dziękujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach na łamach naszego portalu!

Aby otrzymać podwójne zaproszenie do Kina SDK na seans w/w filmu należy wysłać wiadomość e-mail na adres esanok@p24.pl z dopiskiem w tytule „MNIAM” lub „BABY SA JAKIEŚ INNE” zawierającą swoje dane – imię, nazwisko, numer telefonu oraz wybrany przez siebie termin wyświetlanego filmu.
1 – sza oraz 20-sta osoba, która wyśle wiadomość WYGRYWA!
Nie odebranie telefonu powoduje ze wygrywa kolejna osoba.
Na e-maile czekamy do piątku (14 października) do godziny 13.00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie w godzinach 13.00 – 15.00.

Wysłanie e-maila jest równoznaczne ze zgodą na opublikowanie danych osobowych na stronie www.esanok.pl

13-10-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)