REKLAMA
REKLAMA

Kluski i Okrzei już gotowa

SANOK. Zakończyła się przebudowa dwóch ulic miejskich Kluski i Okrzei. Środki na ten cel Miasto Sanok pozyskało z Programu Wieloletniego pod nazwą „Narodowy Program Przebudowy Dróg Lokalnych 2008 – 2011”.

Powyższe ulice obsługują osiedla mieszkaniowe oraz zakłady produkcyjne i usługowe. Ulica Kluski jest bezpośrednio połączona z ulicą Lipińskiego, będącą w ciągu drogi krajowej nr 84. Dzięki dofinansowaniu z tzw. „schetynówki” przebudowane i wyremontowane zostało 300 metrów ulicy Kluski oraz 360 metrów ul. Okrzei. Na pierwszej z wymienionych ulic, oprócz położenia nowej nawierzchni drogowej, wymieniono kostkę chodnikową i krawężniki.

Ulica Kluski

W ramach inwestycji zmodernizowano także ul. Okrzei i poszerzono ją w najwęższych miejscach. Wymieniono nawierzchnię drogi oraz chodnika i wybudowano kanalizację deszczową. Realizacja inwestycji polepszy warunki ruchu pojazdów i pieszych oraz sprawne odprowadzanie wód opadowych. Wartość projektu to pawie 860 tys. zł, z czego dofinansowanie wyniosło niemal 430 tys. zł.

Ulica Okrzei

Agnieszka Frączek

12-12-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)