REKLAMA
REKLAMA

Komplet zwycięstw bokserów Ringu

RING SANOK. 7 maja w Przemyślu odbył się turniej o Puchar Burmistrza Przemyśla. Pięciu zawodników RING-u MOSiR Sanok wzięło udział w zawodach i wszyscy odnieśli zwycięstwa.

Jako pierwszy wszedł do ringu kadet Mateusz Krawiec w wadze 46 kg zdecydowanie wygrał z Tomaszem Urbankiem z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Mateusz dominował od samego początku walki z wyższym od siebie przeciwnikiem.
W drugiej rundzie zasypał gradem ciosów rywala, po których sędzia musiał liczyć do ośmiu.

Waga 54 kg – Maksymilian Gibadło również bez problemów wypunktował 3:0 Patryka Chomika z Przemyśla. Przeciwnik Maksa również był liczony w 3 starciu.

W kategorii juniorów 69 kg Marcin Jurczyk już w pierwszej rundzie posłał na deski Daniela Ostrobę z FENIKSA Stalowa Wola. Był to tak silny cios, że rywal nie był zdolny do walki. Wygrana pierwsza runda RSC.

Waga 75 kg – Stanisław Gibadło miał za przeciwnika Adama Parządkę z Tarnowa, lecz tuż przed walką okazało się, że trener z Tarnowa nie odważył się dopuścić swojego zawodnika do walki – wygrana walkowerem.

Tuz po turnieju odbył się mecz bokserski Małopolska-Podkarpacie, w którym w wadze 56 kg walczył Borys Rogaliński i nie dał szans Adrianowi Bociańskiemu z Nowego Sącza. Wynik meczu 13:10 dla Podkarpacia.

– Cieszy postawa wszystkich zawodników. Zaprezentowali się bowiem bardzo efektownie. Dziękujemy również za pomoc sfinansowaniu wyjazdu firmom DO-Met oraz SPGNIG – podkreślił trener Bronisław Krawiec.

10-05-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)