REKLAMA
REKLAMA

Koncert Charytatywny w SDK (ZDJĘCIA)

SANOK. 1 grudnia – jak co roku Sanocki Dom Kultury zmienił się we wszystkim już dobrze znaną „Fabrykę gwiazd”. Setki widzów, dziesiątki młodych artystów, mnóstwo zebranych pieniędzy i to co najważniejsze, czyli uśmiech dzieci z powodu wizyty św. Mikołaja.

Właśnie to skłoniło uczniów sanockiej Jedynki do podjęcia już po raz piąty decyzji o zorganizowaniu Koncertu Chatytatywnego.

Tradycyjnie koncert rozpoczął się krótkim filmem prezentującym historię „Akcji Mikołaj”, po którym sanocką publiczność powitali prowadzący, Magdalena Kaliniak (Polsat) i Maciej Dorotniak oraz Katarzyna Bogaczewicz i ks. Jacek Michno (katacheta I LO).

Część artystyczną koncertu otworzyła gwiazda wieczoru, zespół PECTUS, w nietypowym towarzystwie artystów „Młodej Filharmonii”. Wokalistką znanego w całym kraju zespołu na jeden wieczór stała się uczennica I LO, Kasia Naleśnik.

Emocje jakie wzbudził ten występ towarzyszyły uczestnikom czwartkowego koncertu do samego końca. Na deskach SDK pojawiali się uczniowie I LO, innych szkół, a nawet osoby spoza miasta. W tegorocznym koncercie dominował taniec i śpiew, jednak ich różnorodność była tak wielka, że nie sposób było się nudzić. Widzowie mogli zobaczyć również układ gimnastyczny, a całość, jak co roku wienczyły występy sanockich kapel rockowych.

Cały dochód – 4019, 55 zł, przeznaczony został na zakup prezentów dla najbiedniejszych dzieci z naszego miasta. Prezenty zostały rozdane 6 grudnia, tradycyjnie przez grupę Mikołajów z ILO i ZS4.

07-12-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)